Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

През седмицата на мен ми е невъзможно, пък почивните дни мога само привечер след 7. Айде да направим така.

НДК - билетния център

Час - 19:30

 

Гледате ме мене я в "Самопредставяне" я в профила ми снимка имам и който ме познае вика ми здрасти :) . Нищо че се мръщя като свиря уж съм готин човек :dance: . Ше пийнем биричка пък и ще се опознаем :) . И ще уговорим ако ше става нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, и аз ще дойда, нали съм обещал помощ все пак... само не разбрах защо не събота....

Ако го смените за събота аз няма да мога да дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да дойда - както на срещата,така и на евентуалния "батъл" :bravo: От утре до края на август няма да съм в Сф. Ако организирате нещо преди това,запишете го някак,че да се види или чуе :ph34r:

Айде - успех :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз днес не мога защото утре пътувам да свиря както не мога и утре и вдругиден щото свиря все пак съм вътре ако разбира се не се засича с времето ми в който случай със съжаление ще пропусна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В края на краищата си го бях маписал:

 

През седмицата на мен ми е невъзможно, пък почивните дни мога само привечер след 7.

 

Сори, но ми изникват гадости в последния момент. Пийте едно и от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного исках и аз да доида днес,но завалиа дьш ! Сажалиавам ,много искам да се запозная с някои от вас ! Бих се включил и в свирнята само да кажете кога !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли се преебах да дойда. Вие се сетихте да пишете, че няма да идвате ;). Добре, че не се разкарвах специално за тва. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори Дани, имах мерак, но нямах възможност. Знаех си че през седмицата може да ми излезе буболечка и така се и получи. Направете анкета - в читалището в концертната зала или в президент студиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.