Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Ми аз предлагам соло + песен... всяко едно до около 5мин. Друг е въпросът колко хора ще могат да дойдат с група... или пък на синбек! Може да се направи на две части. Първата, в която ще се свири песен и втората само за сола?! А относно наградите, предлагам да се измерват в каси бири :bravo: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мисля,че с група няма да стане,защото ако всеки от нас дойде с по още 2-3ма ще стане голяма лудница.А и ние ще свирим на едни барабани,а другите къде ще се включват ?!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че с група няма да стане,защото ако всеки от нас дойде с по още 2-3ма ще стане голяма лудница.А и ние ще свирим на едни барабани,а другите къде ще се включват ?!!

Дам прав си... еми май с песен няма как да стане, освен да си носим сесиите на групите записани без барабани :bravo::) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Президент студиото според мен е лоша идея защото:

1. Там не е чак толкова просторно

2. Взимат се пари. Идеята ми беше да предложа барабани + евентуално място. Ако още някой даде барабани ще се получи 1:1.

3. Ако ще се прави песен, за хората без групи все ще си яхна вафлата + басист(ако не намерим имам си и такава бленда :bravo: ) и някой кадърен китарист за малко помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да си направим една среща и да обсъдим всичко, щото така във форума ше има да го организираме до 2008, а като се видим ше го решим мн по-бързо и ефективно. Тук е и проблемът с това кой от къде е, аз съм от София ма някой друг...?

 

Ко ше каете, а? :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Идеята е интересна и си струва, ама за сега организацията нещо не я бива... Хубавото е, че ще могат да се обменят мисли и да се чуе информация. Ако ще е мерене на п..ки е глупаво. Всекие е велик за групата си и стила, в който се изявява. Аз само мога да дойда да воайорствам, защото няма как да се впиша, а и не искам да изнервям другите да ме чакат. Технически е трудно изпълнимо, когато има и леви легени, ама мама така ме е родила - храня се и пиша с другата ръка. (Резбата е нормална, ей, да не си помислите лошотии :D. )

Редактирано от imperor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК - Педлагам да го направим в Президент !

1.Няма да намерим по-яки барабани !

2.Има карданче - Iron Cobra

3.Има градинка в която ще можем да пием биричка :D

..................................

Смятам,че всичко необходимо е на лице - трябва да си вземем само крашове - фус и райд - има !

 

цената е 6лв/час - ако се съберем достатъчно хора - е направо без пари !!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
ОК - Педлагам да го направим в Президент !

1.Няма да намерим по-яки барабани !

2.Има карданче - Iron Cobra

3.Има градинка в която ще можем да пием биричка  :)

..................................

Смятам,че всичко необходимо е на лице - трябва да си вземем само крашове - фус и райд - има !

 

цената е 6лв/час - ако се съберем достатъчно хора - е направо без пари !!!!!!!

По-хубаво да направим анкета

Редактирано от evans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Добре 8 човека се събрахме, прекрасно, значи условието да участваш е да имаш собствени чинели иначе това колко можеш не е от значение.

Важното е дали наистина този от президент студио ще се навие?

А това, че ще трябва да се срещнем предварително е ясно, защото трябва да разберем кой колко е сериозен.

Редактирано от Paliev The Butcher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи условието да участваш е да имаш собствени чинели иначе това колко можеш не е от значение.

Значи всеки щи трябва да си носи всички чинели?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Колкото ти трябват, това ти си преценяваш. :)

 

 

Не съм прочел, че там има фус и райд. Значи, няма условия:cheers:

Редактирано от Paliev The Butcher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а доколкото знам в президент студио има една 10 канална Делта, която позволява 24 битов запис така, че и небарабанните субекти от форума да могат да чуят какво точно е ставало евентуално :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.