Jump to content
Българският форум за музиканти

Каква марка барабани ползвате?


Каква марка барабани ползвате?  

125 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

На Спаз касата май е 22 инча eusa_think.gif поне от снимките тъй си мисляsmile.gif а Camco твоята колко е? Щото съм свирил на Rockstar с 24 каса е беше много убавуsmile.gif

 

TAMA ROCKSTAR, BD - 22", TT - 12", TT - 13", FT - 16", SD - PEARL 6,5/14,

КОЖИ - REMO PINSTRIPE (BD, TT, FT), REMO POWERSTROKE 3 (SD).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Yamaha Stage Custom, с двоен педал DW 5000 и чинели Paiste.Смятам да минавам на Zildjian Z-cutom,но ще ми трябва време и мисля първо да мина на Oak Custom. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...хъм.... интересно,в момента гледам анкетата и първенство до момента имат Yamaha и Amati това ли наи-4есто се използва в Бг?!Ако ще е за упражнения Аmati ако ще е за концерти Yamaha??Щото тоя скок е мноо така странен.

Нещо като волска каруца хоп самолет няма ли да има поне едно трабант4е по между.

А и нали уж вси4ки пла4ат 4е нямат пари за обурудване пък после Yamaha - на които трудо може да кажеш 4е са евтини. ;)

Или пове4ето отговарят Yamaha за престиж в анкетата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Интересно ми е кои са двамата дето свирят с DW,защото аз така или иначе в БГ не знам да има повече от 4 човека,които да свирят с престижната марка.Ако наистина хората,маркирали DW като марката,с която свирят, свирят на цял сет DW,а не като мен само на такъв педал,значи си имаме работа със сериозни хора в нашия форум. :cheers:

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е кои са двамата дето свирят с DW,защото аз така или иначе в БГ не знам да има повече от 4 човека,които да свирят с престижната марка.Ако наистина хората,маркирали DW като марката,с която свирят, свирят на цял сет DW,а не като мен само на такъв педал,значи си имаме работа със сериозни хора в нашия форум. :cheers:

Абсолютно,откадето и да го погледнеш!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

а пък аз никога не съм виждал в БГ човек с Мапекс, изненадва ме че някой е отговорил това...DW само Църо съм виждал и тва е..Премиера 100 на 100 е на Теодор ма имам чувството че някой се ебава с отговорите, басисти и китаристи - ВЪН! <_<

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф... Лъжа ли се или не съм довидял, ама и Венко от бенда май по едно време беше с Ди Дабъл Ю, в интересен цвят тип 60-те години?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.