Jump to content
Българският форум за музиканти

Помогнете


MrTyrael

Recommended Posts

Ако някой има опит с Washburn, нека каже мнението си за тази китара : http://www.bigbeat.pl/gitara/gitary/gitary-elektryczne/washburn-wi15-sj-8193/

Ако има опитни, оставете мнение и коментар. Добър избор ли е като за начало?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първа китара е хубава всяка шарена китара ,само не знам курса на полската злота... :girl_witch:

Ти си първия дето ще купува китари от Полша :coolp:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна и добре направена липова китарка. Удобна е за свирене. Имам подобна, но друг "десен".

 

Ти за какво ще я ползваш? Какви са очакванията ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да поръчате не мисля , че някой ще ви донесе или изпрати от там инструменти! :girl_witch: Сайта прилича на нашите за вътрешна употреба!Ако е такъв, който изпраща в други държави би трябвало поне на английски версия да има,освен ако не смятате полския за интернационален език!Уошбърн китари има и по българските магазини и можете да ги пробвате преди да купите!

Или да отидете с учителя си на пазаруване, или с някой по напреднал! :thumbs_up:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полска злота - 10 злоти = 4.85559 лева

 

Такава китара ще намериш в магазин Фактор в София. Може да не е толкова шарена, ама картинката не свири. Със сигурност цената ще е по-ниска. Утре ще ходя там и ще проверя. Но задължително купувай само в присъствието на опитен китарист, иначе рискуваш да се уредиш с чудна тояга от типа "Завинаги твоя".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.