Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по китара


Recommended Posts

Здравейте юнаци и юначки :godbless:

 

предлагам уроци по китара това лято докато съм в София. горе долу от средата на юли до 12ти август.

 

специализирам в рок, соул, фънк, блус, РнБ, кънтри/блуграс и слайд китара.

 

с огромно удоволствие бих обсъждал/преподавал теория на музиката.

 

преподавам акустична, електрическа и класическа китара (класическа китара - само техника и постановка, репертоарът ми не е силен в момента, защото отдавна не съм се занимавал с класика). басисти са добре дошли - повече за теория.

 

засега нямам идея за това колко ще струват уроците, но ще ви кажа като имам яснота.

 

уроците ще са най-вероятно у нас, в Лозенец, до НПМГ.

 

бих предпочел да носите собствен инструмент.

 

уроците ще са по един астрономичен час, но ако искате повече или по-малко е ок.

 

накратко за мен:

 

завършил съм Нов Български Университет, специалност поп китара и Berklee College of Music с Music Performance.

в БГ съм свирил соло, както и с банди като Джендема, 3 и 1/2, Карамел, Ицо Ламбрев (в пиано бар Джак и Синатра) както и с авторската ми група - Змей.

В Щатите имам няколко награди за инструменталните ми умения като соло акустичен изпълнител и доброист (има ли такава дума? вече има) свирил съм с най-различни групи в повечето клубове в Бостън и Ню Йорк както и в Хавай (кеф), Чикаго, Сан Франциско, Лас Вегас, Солт Лейк Сити и т.н.

 

повече инфо:

 

www.youtube.com/boyanmusic

www.boyanhristov.com

www.myspace.com/zmei3

www.myspace.com/bhguitar

www.myspace.com/boyanguitar

www.myspace.com/b11trio

 

 

чакам с нетърпение да ви видя! пишете тук или на ЛС.

 

Благодаря! :hysterical:

 

Боян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето още малко инфо

 

уроците ще струват 25 лева на час.

 

получих съобщение от член на форума, който предложи мнението си, че няма интерес, тъй като съм в България за малко.

 

държа да направя уточнение, че сериозността зависи от ученика, не от мен. резултатът от уроците при мен или при който и да е зависи от ученика.

 

в България съм за малко (както вече дори хора които не познавам ми казват) така се възползвайте докато е време :thumbs_up:

 

аз съм имал (без да преувеличавам) около 70 - 80 учителя по музика/китара (реално са повече) и с някои от тях съм имал един урок и никога не съм съжалявал за това да чуя нечия гледна точка, особено на добър музикант.

 

 

ако има въпроси, питайте.

 

Боян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Bo Yan:

никога не съм съжалявал за това да чуя нечия гледна точка, особено на добър музикант

 

Тази фраза ми хареса - има доста истина и заслужава да се подчертае :)

 

Боян е добър китарист с разностранни умения в различни стилове, с усет и вкус към импровизацията, естет и освен това е истинска творческа личност. Малко са хората, които да умеят да изразяват такава богата гама от емоции с музиката си и които да се забавляват като него свирейки. С две думи - срещата ще си струва, дори и за месец!

Редактирано от разбойник
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Яворе :cheers2:

 

забравих да кажа, че също така съм спец по отношение на отворени и модални строеве... ако някой го вълнуват тия неща...

 

също така - ще скокна до морето около 4-5 август и по път бих могъл да се спра тук таме за тези от вас, които не са в София.

 

очаквам с нетърпение много нови познанства!

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малък ъпдейт.

 

ще пътувам между 2-3ти август до към 7-8ми и след това летя на 12ти, така че след 8ми вероятно ще намаля броя на дадените уроци - идвайте докато има :punk_guitar:

 

днес свиря в София Лайв Клъб с поп певицата София, така че заповядайте да се видим ако имате възможност.

 

както винаги, повече информация на www.boyanhristov.com

 

поздрави,

 

Боян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 4 months later...

здравейте отново.

ще си бъда в България след 25ти януари за около месец.

ако има желаещи за уроци, да заповядат.

 

 

поздрави,

 

Боян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Нушев, ти сериозно ли? Аз много бих се радвал да те видя!

драсни ЛС ако искаш.

 

...Боянскииииии....аз бих направил една-две консултации....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

в България съм до края на октомври 2010 (+/- един месец)

 

заповядайте на уроци от края на август/началото на септември.

 

Условията са същите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Уроците вече ще струват 30 лв.

 

Предлагам и нова услуга - урок в уюта на собствения Ви дом. Цената на този вид урок ще бъде 60 лв. и продължителността ще бъде 40 минути. Това важи за град София. Ако има желаещи от други градове да учат при мен, нека ми пишат.

 

В началото на темата подробно съм описал кой съм, какво правя, къде се провеждат уроците и т.н.

 

И все пак очаквам някой да попита по колко са уроците и къде се провеждат. Да отговарям ли?

 

Поздрави,

 

Боян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.