Jump to content
Българският форум за музиканти

въпроси за Диджеридо


Recommended Posts

Здравейте,

някой да може ли да ми каже дали е купувал нещо то сайта Amazon.com

Въпроса ми е как става купуването,за колко време пристигат и ристигат ли? :D

 

другия въпрос е че не знам колко дълго да си го взема,защото нали и звука е

различен според дължината на диджеридуто.(различни видове тоналности)

И изобщо върху какво трябва да обърна внимание при закупуването на диджа

Мисля да е от секция дърво или секция евкалипт а не от PVC.Звука предполагам ще е различен.

 

Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

амазон е надежден сайт, но е извън съюза. съответно се плащат мита, разкарваш се по митници... ако не знаеш кво е тва разказване по митници - за едно нещо, дето ми пратиха безплатно от америка, трябваше да платя 50 лева... потърси и историята на еленко еленков - "евала бе митница"...

 

ако си решен да пазаруваш от чужбина, гледай amazon.co.uk или най-добре ebay.co.uk. изобщо всичко, що е в евросъюза, е без мито. за дидж ти препоръчвам да поразпиташ за български майстор - по-евтино ще ти излезе.

Редактирано от Fallenblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

В един от всичките индийски магазини,тук в нашия скромен Пазарджик,видях диджириду за 33 лева.Mouthpiece на диджиридуто беше дори с восък или wax или както му казват третирано,а и беше добре нарисувано:)Мисълта ми беше да провериш някъде по тези магазини,може пък нещо да изскочи.Иначе има хора ,които се занимават с изработка но мисля че по-скъпо ще излезе.На мен лично ми искаха между 250-300 лева в зависимост от тоналността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.