Jump to content
Българският форум за музиканти

ето Ви уважаеми нещо съвсем ново от мен


peshoy2k

Recommended Posts

благодарим нема дистер аама не се знае как ще продължи. иначе пианото е добре а, направо да ти се бъгне системата тва пиано над гигабайт големо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди малко го записахме какво ще кажете http://free.data.bg/shirpotreba/dusha.mp3

The page cannot be displayed

The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

 

--------------------------------------------------------------------------------

:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мммммм лошоооооооооо ми ако искаш да чуеш не се сещам за др вариант освен по пощата или да ми кажеш къде по чужбина да ъплоудвам щото съм търсил ама все пари искат гадовете :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мммммм лошоооооооооо ми ако искаш да чуеш не се сещам за др вариант освен по пощата или да ми кажеш къде по чужбина да ъплоудвам щото съм търсил ама все пари искат гадовете  :think:

в Трипод-а на ЛИКУС е 50 мгб фре спейс :cheers:

Редактирано от jFog deSperado
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един глас "ЗА" :)

само една "критика" ... много бързо свършва :) .... според мен и да продължи в същия дух няма да стане скучно :)

 

слушах и предишното "war-03" ... напомня на anathema наистина :) .... звука на китарата е гот !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един глас "ЗА"
по 2 пъти!!!:)..много е добро.кефи ме!е те тва е!..

 

..но,(унуй "но" дет винаги го има:)),според мен става за някакво интро или аутро.

за край би било яко ако добавиш нещо разтеглено,нещо като "отворен край" на филм или "тъжна приказка"(ехо,някакъв лек шум,вттър и тн),нещо от сорта.има много внушение в пар4ето,но края е като...ми като клини4на смърт(сори,не се обиждай наистина).нещо душевно и после - нишшшшто.трбва му още нещо.

пробвай идеите ми за добавка ако имаш желание и нерви.и ако искаш да се вслушаш в думите на един произволен индивид... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един глас "ЗА"
по 2 пъти!!!:)..много е добро.кефи ме!е те тва е!..

 

..но,(унуй "но" дет винаги го има:)),според мен става за някакво интро или аутро.

за край би било яко ако добавиш нещо разтеглено,нещо като "отворен край" на филм или "тъжна приказка"(ехо,някакъв лек шум,вттър и тн),нещо от сорта.има много внушение в пар4ето,но края е като...ми като клини4на смърт(сори,не се обиждай наистина).нещо душевно и после - нишшшшто.трбва му още нещо.

пробвай идеите ми за добавка ако имаш желание и нерви.и ако искаш да се вслушаш в думите на един произволен индивид... :)

за кое по-точно става дума ако е за ДУША имай предвид че това е само първата част изобщо не е продължено, а за war там края наистина е рязък и е замислено за интро към др парче, което обаче още не съм измислил. така или иначе отново ще записвам war, но ще гледам да е с по-хубава акустична или с др настройки така определено няма професионален вид. благодаря Ви за положителната оценка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.