Jump to content
Българският форум за музиканти

Sunshine (инструменталче)


zombie

Recommended Posts

Здравейте съфорумци.

Днес, разравяйки се из дебрите на хард диска ми, си намерих първия завършен, цял, авторски инструментал. Правен е преди година - две, когато бях на 16 годинки, но въпреки това ме радва :)

Не е нещо супер технично, не е и страхотно записано, знам, има и грешки тук таме. Но все пак реших да го споделя, че бял свят не е виждал.

 

Сега конкретно за музиката:

Изцяло измислено и записано от мен с помощта на китара, компютър, Cubase, VST плъгини, идеи и време. Нямах много опит (не че сега имам много повече де...) с китарата, а още повече със записите. Но все пак мисля, че се получи нещо прилично и ушеприятно. Хайде стига съм се обяснявала, оставям мненията (критики и похвали) на вас :)

 

http://soundclick.com/share.cfm?id=10302011

 

Поздрави,

Марина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за музиката!

Хареса ми целия аранжимент и темата!

Също слайд китарата е супер попадение.

:)

Микса е супер семпъл и чист, а това много ми хареса!

Продължавай!

:music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Дими!

Казано от теб, звучи като още по - голяма похвала :)

 

Относно слайд китарата, честно казано, преди да направя този запис, никога не се бях пробвала да свиря слайд. Един приятел ми подари парче от метална тръба (за душ), с която е правил слайдове, така че, записах го с това, хаха. Абе експерименти всякакви.

 

Силно се надявам, че след май месец, когато ми минат изпитите и баловете, ще довърша поне няколко от започнатите проекти и ще пусна нещо по - актуално.

 

Благодаря още веднъж!

 

Марина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dids, познаваме ли се?

 

От кого съм се учила? Извинявам се, ако нещо бавно зацепвам, но .... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йеха, много лежерно и гот и слънчево ми звучи. Айде да потърсиш още из 'дебрите на харда', че да послушаме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, има още, обаче не са завършени...

Имам започнати около 5 парчета, къде инструментали, къде песни, къде все още с неясно предназначение. Даже бях измислила и име на албума - Feeling alive, защото всичко, което бях писала като усещане присъздаваше точно "да бъдеш жив". Sunshine е слънчевата страна. Имам друго парче с работно заглавие Rainy night или Walking in the rain, както и друго "Living".

 

Имам друг проблем обаче, че на мен нещата никога не ми звучат достатъчно добри, за да ги представя или въобще да ги оформя под някаква концепция. Винаги имам чувството, че мога да се изразя и по - добре. За това и рядко пускам.

 

Sunshine си ми харесва и на мен, звучи приятно, но не го считам за някакво голямо постижение... не знам дали защото е правено отдавна, или защото пак се проявява "не достатъчно добре" синдромът. Все пак, пуснах го в Facebook (комерс, а? :whistle:) и неочаквано за мен от вчера насам са го харесали 49 човека!

Може би трябва да почна да си вярвам малко повече, хаха :)))

 

Както и да е, много се отплеснах. Обещавам като завърша нещо, да пусна пак. А който има критики, приемам ги също!

 

Поздрави,

Марина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно! Достатъчно голяма подсказка даде! :thumbs_up:

 

Разрешавам ти да ме ръчкаш след май месец, щото последната една година свиренето ми хич го няма! И мерси за коментара :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марина, може и да не са стари хави, може и нови :Р Има свежа мисъл тука. Точно слушам пак парчето и изхвърчам на лекции/работа - смятам е един добър старт на един гаден ден :cheers2::thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.