Jump to content
Българският форум за музиканти

YAMAHA PSR-E323


amazonka

Recommended Posts

Моля ви кажете защо намирам YAMAHA PSR-E323 от цена 360лв до 420лв-има ли разлика този модел ? В Техно полис е 420лв?А в Коичев е 362лв.

 

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside/(xcm=bulgarian)/.do?productarea=P11070901&detailScenario=??????????-YAMAHA-PSR-E323&productguid=156461&scenario=

http://www.veselinkoychev.com/psr323.html

МОЛЯ да ми отговорите защото мога да взема купен от Техно Полис преди 10 дена на цена 300лв. Но ако са едни и същи незная дали не е по добре да си го купя от магазина разликата е само 60 лв?????

МОЛЯ ВИ кажете ако сте наясно защото дъщеря ми ме побърква през 10 мин пита кога ще и купя синтезатора. Аз нищо не разбирам и от идея за 100 тина лева станаха 400.....Мъжът ми е твърдо против да се инвестират толкова рано средства,но днес бях до технополис и пипнах от най -ниския клас Casio i Yamaha на мен ми се видя огромна ,влюбих се в тази Yamaha.Дайте съвет МОЛЯЯЯЯЯЯ :)

Редактирано от amazonka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата м/у един и друг магазин е ценовата политика, а разликата от 300 лева втора употреба и 360 нова е че тези 60 кинта ти доставят сигурност в следващата 1 година(гаранцията) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата м/у един и друг магазин е ценовата политика, а разликата от 300 лева втора употреба и 360 нова е че тези 60 кинта ти доставят сигурност в следващата 1 година(гаранцията) ;)

 

Не виждам как би се редуцирала гаранцията за 10 дни след покупката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно поради лични проблеми със гаранциите е гаранционното обслужване на техносите( и полиса и маркета) препоръчвам всичко да си е изрядно, не да се чудиш къде да търсиш стария собственик.

Само информативно- отказаха да приемат дефектирало устройство, само защото на документите не пише моето име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.