Jump to content
Българският форум за музиканти

Питане


Kanara27

Recommended Posts

Здравейте.

Поразгледах темите из форума(някой да не каже пускаш нови теми, а не си ........., но не открих това което ме интересува)

Събрах малко парички и ..... За сега съм се спрял на ямаха(в ниският ценови диапазон съм) поне това което прочетох в темите и . Ще свиря само за удоволствие в къщи - да поясня и без тежки жици ).

 

Вариантите са Pacifica 012, EG112, ERG121U

Каква е разликата между първите 2 китари, на мен ми изглеждат еднакви на вид и ттд. - и съответно препоръка м/у тях(3те) или друг вариант.

 

Втори въпрос

- термоло

- флойд роуз-

Каква е разликата между двете поятия(зная за коя част става въпрос и за какво служи но...) освен това единично, двойно заключване...???

Питам най-вече за това за да си нямам проблеми после и да ми кажете коя от евтините китари има най-добро термоло(ако може да се каже добро).

Мисля че няма да го използвам често но държа да го има.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си се ориентирал.Разликата между първите две китари е в електрониката.112 е с по-добра електроника и съответно с по добър саунд.Ако стиловите ти предпочитания са към по тежкия рок избери третата понеже е с двоини адаптери.Ако не се лъжа май беше с двойни.

Флойд роуз заключващо се тремоло може да се използва по-често и по-екстремно без китарата да се разстрои.Щом няма да го ползваш често вземи китара с обикновено тремоло.

Ами това е с което мога да ти помогна.Харесай си една китарка и си я вземи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.