Jump to content
Българският форум за музиканти

Hagstrom Hj-600


vanboy

Recommended Posts

Реших да си я поръчам,но ме притеснява малко дали ще имам проблем с обратния резонанс,когато включа ефект..примерно драйв или нещо по-твърдо?Иначе ми харесва звука и-гипсънски,както и това,че ще вади и звук близко до акустичния. Мисля да я поръчам на братчеда от щатите-вероятно това е най-добрия вариант-да ми я прати оттам.

 

Ето линк:

http://guitars.musiciansfriend.com/product...itar?sku=513357

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ако някой е свирил на такава китара,нека сподели наблюденията си.Благодаря!

Тука намерих едно "скучно"клипче на някакъв джасмен. :cheers2:

 

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Нещо по-твърдото" го остави за тежките китари.

Ако братчеда ще я праща приготви пари за мито и ДДС.

 

Някой ми каза,че ако ми я прати като подарък,ще се спести някой лев.После по банков път да му я платя. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не винаги минава номера с подаръка- митницата може пак да я оцени по каталог- , а веднъж ако го направят слагат и ДДС и мито...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви. Явно най-добре ще е да се възползвам от форумните опции за покупки от "Томан"....друг е въпроса дали ще се спра на тази китара..но засега тя води в списъците ми..:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш евентуално да вземеш Hagstrom Viking -съдейки по едно демо от guitarworld китарата се справя добре с по-тежки ефекти, въпреки, че се ползва основно за блус/джаз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,интересувах се и за тях..даже разглеждам един вариант на стар "Викинг"-оригинален шведски -иска малко козметика,но съм чувал,че оригиналните "HAGSTROM" били невероятни.Сегашните са китайски,но четох от западни форуми,че били доста добри. Всъщност аз като че ли искам от една китара всичко-от полуакустичен звук до твърд,но явно няма да стане..иска си няколко китари:))

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година съфорумници!

На батко ми приятел е бил в Щатите и батко ми му е дал пари за някакъв скъп амп да му го купи и да му го прати.Когато стоката пристигнала на митницата в България, митничарите питали батко ми колко струва ампа и той отанчало не знаел какво да им каже.После им казал 45 лева..тия гледали, гледали, пулили се и в крайна сметка батко ми платил някви смешни пари уж за мито или нещо такова.Лично нямам наблюдения върху китарата, изглежда old school тип, успех с покупката :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да е на всички. Voodoo,реших,че е по-добре да си купя направо от магазина,че тия братчедски истории мноо криминални ми се видят след коментарите тука..:thumbs_up:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.