Jump to content
Българският форум за музиканти

Pod Xt Live - да го взема ли в крайна сметка ?


Lord Shredulous

Recommended Posts

Привет и весели празници приятели!

Да карам по същество,за да ходя да чупя и аз питката :rocker:

Значи хвърлил съм око на Line 6 Pod XT Live-a. Мисля понеделник да мина през Динакорда в Дружба.

Някой има ли опит с тази джаджа?

Досега съм ползвал като мултиефект само Boss ME-50.

Интересно ми е колко добре моделира Pod XT-то звуците.На Line 6 единствено имам Спайдър 3 кубето от 30 вата , което използвах на чистия канал с Boss-а.

А откъм гледна точка на записването директно към компа какво може да ми кажете? Четох че Pod-a имал USB иии... това означава ли че мога да го пъхна директно към лаптопа и да записвам примерно с Audacity? Нямам никакъв опит с записването но ми писна от микрофона на камерата :greenball:

Иначе пробвах Pod HD 400 във Виена и пачовете му бяха екстра. Aма тоя XT Live ме влече необяснимо.

Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, мамка му и Коледа! Не разбрахте ли, че трябва да се пипне, да се чуе и да се прецени! На много хора ни харесва, на много хора не ни харесва. Няма да получиш еднозначен отговор, освен наистина да идеш и да чуеш!

 

Поздрави!

Герги

 

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! И УМНАТА С ОГНЕНАТА ВОДА!

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал новата серия Line 6 процесори - Pod HD. Доста добри са, има три варианта - 300, 400 и 500, като в щатите струват съответно номера си в долари.

Провери ги, ще ти харесат, а и все пак моделът е нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е.Крайно неприятният батко на втория етаж в магазина,който чаках 20 минути за да му зареди компютъра и да види има ли и въобще получават ли Pod XT live успя да ми каже само че имат Floor Pod Plus. И че можело да си поръчам от Thomann чрез тях един XT live за след нова година за 438 евро. Еми съжалявам , в Klangfarbe във Виена ги имат за 300 ;) Мерси че ми изгуби 20 минути , келеш.

А аз съжалявам за обезсмислената тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.