Jump to content
Българският форум за музиканти

Благотворителен концерт


ams'fu

Recommended Posts

Първо се извинявам, че клепам в друг раздел, обаче в Новини не мога да пускам теми.

Същността на темата е следната.

Става въпрос за София , тоест мероприятието ще се проведе тук, в 33 СОУ "Св.София"

Още не се знае точната дата, ще бъде към края на Януари 2011, като началото ще е

между 11 и 13 часът.

Понеже имаме голям недостиг на ентосиазирани желаещи за участие.

Пускам темата, като търся всякакъв вид творци , независимо какво творите..или на какво

свирите. Добре дошли са Китаристи, Дръмъри - все още нямаме..

А бе цигулка , виола , мандулина - всичко което търси изява и има желание е добре дошло.

Благотворителната "Акция" се организира за това момиче - http://www.help-eli.org/

като ние - които се заехме с това.. нямаме нищо общо с нея, освен това, че сме съпричастни спрямо

нейното полужени.

Също така сме Непрофесионалисти :)...

Аз свиря на китара от 1 година г/д като адекватно мога да издрънкам 2 песни ...

както и да е , не се бутам за участие ако успееме да запълним програмата с по-опитни хора.

ако ли не - се налага. Имаме басист на моето ниво,

и 2 ма скилнати китаристи.

Ако представлява интерес за някой, можете да пишете лично, да се доразбереме, сработиме

и в крайна сметка да помогнем. Участието е на добра воля - тоест никой няма да има лична материална облага от него.

Всички събрани средстава, ще бъдат пратени на банковата сметка на момичето.

Благодаря за отделеното време !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми виж са .. от люлин съм .. имам китара знам там около 20 песници .. обаче кубе нямам ;D до края на януари ще съм си взел но 20 вата за концертче не знам дали ще е достатъчно силно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.