Jump to content
Българският форум за музиканти

Избор на електрическа китара до 450 лв


salt

Recommended Posts

Ок.Благодаря на всичи отзовали се да помогна в избора,но никой не каза нищо за процесора? Марки и модели ? До 400 лв може и настаро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Line 6 Pod HD300

В БГ е малко над 400, към 5хх е, но си струва

Благодаря че препоръча този процесор.Аз точно гледах серията HD на Line 6 , но сега като гледам че има добри отзиви за него се замсилям.Наиситна ли си заслужава.Не е ли по добре да си взема саунда карта за лаптпа и да джъткам през guitar rig.Поне от ен го съм приятно впечатлен.Какво мислите за тази комбинация?Лаптоп с guitar rig и audio интерфаце + midi controller за смяна на ефектите(на беринжър да речем ) или Line 6 HD 300?Ко ще е по -добре звучащото?За

о си мсиля че икономически по изгодно ще е със през PC то?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Искам да попитам още нещо относно темата ми.Днес ходих в YAMAHA music store или каквото е там -Dyancord (централният офис) и пробвах тази китарка Cort KX5 FR -

http://www.cortguitars.com/_webapp_2726497/KX5_FR

Малко тъничък звук имат адаптерите и нещо още ,но да подчертая че все още нямам критерии за китарен звук и не мога да преценя,честно казано.

Та ,какво мсилите за тази китара.харесах си я много ,въпреки че малко груба е изработката . Мисля че за цената си я бива имайки впредивд яе има дабъл локинг тремоло,което не знам дали ще върши някаква работа,но предполагам че да..Цената и беше към 400 лв.Даже ми се струва евтина.Вижте характеристиките в сайта .Иначе на мен ми пасна на ръката така да се каже,харесва ми дизайна,до колкото рабрах адаптерте не ги бива и може да ги сменя по -късно.Ще я ползвам за поп рок (ама за поп повече ,в смисъл няма да ми трябва за металии и таквиа истории да подчертая).Дали резонасна и звука и ще пасват на стила музика който ще свиря?Мерси за вашите коментари предварително .Няколко човекаот форума вече ми предложиха различни варианти в по предните постове на този топик за което балгодаря,но кажете за това какво мислите.Както виждам Cort са евтина марка,но не знам защо мен ме кефят нещо .(не само заради цената).Мисля че това е моята китара http://www.cortguitars.com/_webapp_2726497/KX5_FR .Просто си я усещам така,но пак да питам без да ме разубеждавате много ,заслужава ли си ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре вземи по долния модел на тази китара без тремолото .. ще ти създава проблеми казвам ти .. иначе е добра китарта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре вземи по долния модел на тази китара без тремолото .. ще ти създава проблеми казвам ти .. иначе е добра китарта

Защо?Не е ли по одбре с тремоло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре вземи по долния модел на тази китара без тремолото .. ще ти създава проблеми казвам ти .. иначе е добра китарта

Защо?Не е ли по одбре с тремоло?

 

Ми мисля че тая китара е с флойд и до колкото знам евтините китари с такъв флойд не знам точно какъв се водеше лицензиран или нещо подобно (демек не е оригинален) създават проблеми .. лесно се късат струни .. трудно се сменят .. разтройва се китарата и подобни ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.