Jump to content
Българският форум за музиканти

Cort C4


Ел'Миро

Recommended Posts

Имам един въпрос и се надявам да не получа отговора който се опасявам а именно: Cort C4 спрян ли е от производство или е само за Щатите и дали може да се намери в България?

 

За това става въпрос c4bk.jpg

 

Мерси предварително.

 

Поздрави Миро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си го поръчах през Март(страхотен бас ОБИЧАМ ГО ) и мисля, че още го има в наличност. Виж в сайта цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

chea7er, изрично е написано в подзаглавието, че въпросът се отнася за Cort C4, а не за C4H, към който ти си дал линк...

 

 

Ел'Миро, преди няколко месеца рових що-годе сериозно за Cort-басове (конкретно в България) - този модел C4 няма да го намиериш у нас, че като гледам и в Европа. Дори на сайта на Cort го няма (http://www.cortguitars.com/basses/artisan), което значи, че най-вероятно е спрян от производство и се продават само останали бройки тук-там или втора ръка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързите отговори.

 

Добре да минем към следващия някой притежава ли такова бебче и да иска да го продаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз имам Cort C4.Не знам точно дали е H. Купих го преди повече от две години. Като гледам снимките прилича на въпросния C4, защото адаптерите са подобни, но без надписи (EMG предполагам са тези). Новите модели са със съвсем различни адаптери. Като звук е доста над парите които съм броил. Но определено като външен вид е като на снимката на ЕЛ'Миро. По принцип мисля, че ако дървената част ви допада адаптерите се сменят с по-добри и няма особено значение дали е европейски или американски вариянт ))!

Успех!

 

Снимка от телефона:

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2107/15...03VdqiL920n.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е модела който търся, но за съжаление лятото ще се сдобия с пари за нова китара след като продам старата. В момента съм със Ibanez SR300 ROM като цена е, мисля, че е по-скъп от Cort-a, така че съм готов да предложа и бартер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, аз просто не бях прочел последния ти пост, просто се изненадах, че има тема за Корта. Не мисля да го сменям, тъй като ми допадна още от самото начало. Успех с търсенето!

Редактирано от Kordta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.