Jump to content
Българският форум за музиканти

проект Regressor с последната тресня-deny


Recommended Posts

Ми.. ето последното (за сега) от мен (китари, програминг, смесване и само в този случай - текст) и Quad Damage (вокали, текстове, програминг), демек - проект Regressor. Треснята се казва Deny и е постната в Gmail, в лейбъла Regressor. :guitar: :metalist: Щеше ми се да постна направо линк, 4е да е по-лесно за теглене, ама нали уж "да не се омазва стрийма"!!!

Ще се радваме на някви отзиви... Аре! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го намирам за много секси парчето. :unsure:

с любов сте го записали личи си.

с ръка на сърцето мога да заявя че се чуха много детайли такива,които , макар и мънички подсказаха за потенциал.

Линията на вокала е направо про на моменти,аранжимента и като цяло разчупеноста на парчока много ме накефиха.

ударихте ме у кръвната група с това интро и после тупа лупа... :)

 

само барабаните са леко тихи според мен и звучат прекалено като за блек като че ли.

сетих се сеха за Accuser'93 - Reflections Един култув албум с КУЛТОВИ барабани :DКато звучене де.Ако сте по кор-а си го чуйте няма да съжелявате pesenta-Unite / Divide,в случй че не ви се слуша целия албум

 

Проекта трябва да го развивате и още да пускате тука да се блажим

с удоволствие ще си сваля и следващите ви неща.

 

:rolleyes:

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе! :happy: Благодарско за яките отзиви!!! Не вярвах, че някой ще се накефи толкова (мен си ме радва треснята, де, ама това с вкуса си е малко субективна работа). ;) Мерси, отново! Ще се радвам и на други мнения, дори и откровено критични... все пак това също помага за прогреса (на Regressor)! :green:

М/у другото, обещавам, че в следващото парче барабаните ще са записани с DFH2 и да се надяваме, че ще звучат по-добре! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.