Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-красивата китара - а сега де?


Fenix

Recommended Posts

Trash, братле, не знам за другите ама твоя имидж го не виждам :)

И аз не го виждам така. Копирай линка в браузъра и ще зареди страницата (дясното копче, пропъртис :)).

Китарата е с формата на К*Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Най-красивата китара, която съм виждал на живо, беше един лъскав черен Ибанез Saber (S series), не знам дали ги правят още. Страшна... <_<

Правят ги.Аз имам Ibanez S series(custom made)само че е синя и съм на мнение,че притежавам една от най красивите китари,които съм виждал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ето нещо инкрустирано със седеф и абалон. Корейски кич отвсякъде, но мен ме къдри. :godbless:

Продава се в eBay, побързайте! :ph34r:

3f_1_b.JPGac_1_b.JPG

c6_1_b.JPG31_1_b.JPG

93_1_b.JPG6d_1_b.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено е шредърска - стази лоза по целия фингърборд... гепнали са туй-онуй от Jem-а на Steve Vai. Ама тази ме пълни много повече, защото е претрупана с инлеи.

Междудругото, тези дъски са скъпи и то не само заради арт инкрустациите. Явно са добри и като инструменти. :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, drizzt, този Страт с японския мотив с шаранчетата и водното конче СЦЕПВА!!! :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

а адапторите мязат на лампите в салона по физическо :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:):):):D:)

Това е най-яко инкрустираната дъска, която съм виждал. Този Ron Thorn е невероятен артист. А и custom китарите му като цяло са убийствени! Тоя е луд на тема жесток външен вид.

На сайта на един друг майстор съм виждал страхотни седефени инлеи, положени върху фингърборд. Струваше към 1200 щатски долара да ти ги направят.

Сега като го гледам тоя Страт колко красиво и прецизно е избаран, и как целият е в супер яки инлеи, направени с различни материали, предполагам, че Ron Thorn само за инлеите ще иска поне два-три бона. В зелено. :wall: :wall: :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[оффтопик]

Като се отвори приказка... Аз по-калпави струни от Д'Аддарио не съм виждал/пипал/слагал. За не повече от 10 дена им падна всичкото хром, никел и титан  :blink:

Честно - големи сопи...

 

Най ми харесаха Ямаха Хеви Ботъм...

[/оффтопик]

[off]Абсолютно съгласен за D'Addario въпреки, че вече втори месец съм принуден да си ги купувам... :headbang:

[/off]

 

я вижте тази китарка.това не съм аз на снимката.все пак съм пианист

 

тук

 

Амчи туй не е ли Ибанез Арткор? Хубавка е иначе.

Господи, ела си сАбери верисиите...

 

LES PAUL FOREVER

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.