Jump to content
Българският форум за музиканти

M-audio Keyrig 49


Recommended Posts

Здравейте . Пиша ви за доста не обичаен проблем който има . Преди няколко дни използвах миди контролера ми , без никакъв проблем . Но от известно време имам следният проблем : Когато пусна контролера , не го намира като хардуер , а индикаторите на контролера ( малките сини диоди ) отчитат че работи . Тествах го и на друга машина , защото мислех , че в самият компютър е проблема - но уви без резултат , проблема си остава . Инсталирал съм драйвърите , дори реших да тествам и новите който са излезли за контролера - но и там без успех . Интересувам се , някой сблъсквал ли се е с подобно нещо и как го е отстранил този проблем ?!

 

П.С.

Проблема се появи 2 дни след изтичането на гаранцията на контролера , и от гаранционният сервиз ми искат около 100 за да отстранят проблема .

А чисто нов в момента е 180 лева . Но на тоя етап нямам такива пари в наличност .

Мисля , че нищо не е изгоряло ( няма логика и няма от какво - или поне така мисля аз . ) . Просто ще се радвам ако някой ми помогне !!!

 

Благодаря ви предварително !

 

С Уважение : Иво Михайлов !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изключително прецизно изчисляване на гаранционния срок ... (комютърджиите ги умеят тия работи) което е много кофти тръпка... а сменял ли си/ инсталирал ли си ъпдейт на уиндоус ??? може да е от това също. пробва ли различен УСБ кабел/Вход ако ти се е прецакал кабела нещо ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей . Не съм инсталирал ъпдейти на windows-а . Не съм пробвал с различен usb кабел , защото нямам ( няма допълнителен към комплекта ) , а и нямам идея от къде да намеря да тествам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в компютърните магазини и сервизи ще ти помогнат

носиш кабела и искаш същия ако се навият само за проба супер. иначе ти излиза 2-5-10лв или там колкото е кабела ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това звучи по разумно като цена . Още в понеделник ще обиколя , да видя , какво ще свърша .

Благодаря за отделеното време и за помощта .

 

С Уважение : Иво Михайлов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.