Jump to content
Българският форум за музиканти

Евтина китара за абсолютно начинаещ


Beautiful_mind

Recommended Posts

Здравейте,

първо се извинявам, че ви занимавам, знам че има доста теми по въпроса, но аз нещо не успях да се ориентирам.

Та реших да си купувам акустична китара. Харесах си една от Технополис на Фактор, но я нямат в наличност, а не ми се чака.

Та въпросът ми е къде в София мога да си намеря китара за около 100 лв. Разглеждах доста сайтове, но там всичките са доста скъпи. Навсякъде ли продават и по-евтини или? Примерно гледах за някакъв магазин в Малкия ЦУМ, там дали имат по-евтинки китари?

Естествено другия въпрос е каква точно китара да си взема - абсолютно начинаеща съм, през живота си не съм пипала китара. Искам просто да си свиря любимите песни на Metallica :punk_guitar:

И в крайна сметка не разбрах дали трябва да е с метални струни или не, кое е по-добре?

Мерси предварително :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти верно не си търсила хич.

Отдели си един час и прегледай ръчно темите от раздела. Ще ти се изяснят доста неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.