Jump to content
Българският форум за музиканти

Избор на 1ви инструмент


kukuman

Recommended Posts

от скоро се занимавам със бас и мисля да си купя китара

естествено нещо евтино до към 350-400лв

засега съм видял един Сагг и моделите на Scuier p-bass

и др. подобни

надявам се да ми дадете някакв съвет

ако можете напишете каде има муз магазини в софия

защото знам само един в малък цум и един в НДК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично сам доста доволен от моя скуаер пресижън :D тъй че бих ти препоръчал за тези пари да избереш това пред моделите на стаг :lol: Иначе за магазините за скуаер (и фендер като цяло) по добре направо от раисинг форс

МАГАЗИНИТЕ

Редактирано от Zlatyio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ти препоръчвам да пробваш с Ямаха. Много удобен инструмент е. Аз свиря с ВВ200, има един двоен адаптер, волюм и тон контрол и не е скъп. В момента в Динакорд предлагат някакъв от серия Е нещо си, който е в комплект с малко кубе, калъф, колан и други джунджурии. Мисля, че трябва да намериш и без добавките:rolleyes: на сносна цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента в Динакорд предлагат някакъв от серия Е нещо си, който е в комплект с малко кубе, калъф, колан и други джунджурии. Мисля, че трябва да намериш и без добавките:D на сносна цена.

Тоя компелкт е направен само с цел повече печалба модела на Ямаха от него сигурно е приличен ама просто компелкта не си струва .Има някфо усилвателче с 6 инчов говорител май беше :rolleyes: ебаси смешката :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента в Динакорд предлагат някакъв от серия Е нещо си, който е в комплект с малко кубе, калъф, колан и други джунджурии. Мисля, че трябва да намериш и без добавките:D на сносна цена.

Тоя компелкт е направен само с цел повече печалба модела на Ямаха от него сигурно е приличен ама просто компелкта не си струва .Има някфо усилвателче с 6 инчов говорител май беше :rolleyes: ебаси смешката :rolleyes:

Това е комплект за начинаещи бре,човек! Ти какво очакваш - комбо Trace Elliot с 15" говорител или направо четири кабинета "H&K" с глави "Ampeg"?! Ако знаеш някои хора с какво почвали да свирят едно време(и то в не особено далечното минало)...

 

По темата: "Stagg","Squier" са подходящи,но личното ми мнение е да се опиташ да си намериш някой бас от ниските серии на "Peavey" - "Milestone" III или IV например.Малко по-скъпи са ,но много по-напред като качество.

Редактирано от Mephistofel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според нем граници няма, само парите ти.

Спрямо тях избирай това което ти е най-удобно и най- ти допада като звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до софия и хвърлих едно око във xxxx и в малък цум

освен стагове и скуайъри продавача ми показа и един Washburn

малко по твърд от останалите които пробвах ама вадеше много як звук

освен това беше и евтин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично моето мнение е че Стаг е по-добре от Скуайъра .... (по-удобен ми е просто ) , а що се отнася до саунд при по - евтините басове не можеш да намериш някъв върховен саунд ... гледай да ти е удобен....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.