Jump to content
Българският форум за музиканти

Amp-ове


JustHATEme

Recommended Posts

За 300 лв може да си позволи DIY, ако може да сам да си го направи.

 

 

По темата - сериозно - заеби Беринджърите, не познавам китарист, който да е доволен от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^ човече за 300 лв нищо лампово не може да се направи,дори и да е сръчен!

Ако си мислиш че DIY главите които вървят по 1000лв,са вложени материали за 300 лв се лъжеш :punk_guitar:

Хората дето ги правят направо ги подаряват това е истината.

Едно педалче (дисторшан) за да го направиш ти излиза 50 лв материали.

Тук се влиза ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не познавам китарист, който да е доволен от тях.

Приятно ми е да се запознаем! :hysterical: Имал съм Берингер и съм доволен от звука.

Много са добри, защото обикновено са копия на известни скъпарски, бутикови

ампове. Добри копия! Отелен е въпроса, до колко са надеждни, но откъм звук са огън.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.musicworld.bg/bg/m_2120000/i_29...Cort_MX30R.html

 

Аз имам този амп , има дисторшън чанъл който става за рок , клийна е добър такаче може да си вземеш един дисторшън педал и да къртиш :(:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За торзи корт добре ама този 10'' говорител ме тревижи мисля да събера за нещо по-мощно от 10'' говорител за това направих и темата ...а този амп става ли примерно за репетиции ... :(:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За торзи корт добре ама този 10'' говорител ме тревижи мисля да събера за нещо по-мощно от 10'' говорител за това направих и темата ...а този амп става ли примерно за репетиции ... :(:girl_witch:

 

Не знам какво ще озвучаваш но корта е 30 вата , само на полувина като го усилиш и дъни панелката :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, само във вас 30 вата са колосално много! За вкъщи едно 5 ватово кубе ти е съвършено достатъчно. Но ако толкова държиш да е нещо по-мощно от сегашното ти, за тия пари няма никъв смисъл да гледаш такива марки. И Cort и Behringer издишат мн сериозно. За 300лв това - VOX . Има много ефекти и симулации, доказана марка е, една от най-добрите в света на усилвателите, а даже има и лампа! Това е твоето кубе за тия пари. Взимай и бягай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.