Jump to content
Българският форум за музиканти

Първото ми албумче :-)


Recommended Posts

Докарах го до нещо като албум с моите песнички. :cheers2:

 

 

Качил съм го тук http://soundcloud.com/polyphone/sets/retrophonia

 

С изключение на последната, песните са мои, както и аранжиментът, вокалното, беквокалното и инструменталното изпълнение (акустична, класическа, електрическа и бас китари, клавири и перкусии).

 

Мерси на Yotzzo за китарното соло в "Тази песен", на Alis за сопрановия вокал в хорала на "Майска вечер" и на Sir Alfred за демо записа.

 

Надявам се песните да ви харесат, но и да не ви допаднат, ще се радвам на критики! :ok:

 

 

 

:rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления!

Песните / музиката и изпълнението/ са супер!!!

Единствената критика. Всичко е прекалено компресирано. Звука трябваше да е доста по-натурален и динамичен.

 

Успех!

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, Black bird! :cheers2:

 

За съжаление все още са ми постни познанията по звукозапис. Да не би от mp3 компресията да звучи така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за добрата работа :D

 

Може би преди 50-60 години този албум щеше да стане 10-торно платинен:

 

3-тата песен QUblie (forget) си

е потенциален хит и в момента при по-комерсиален аранжимент и език ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна, различна и нежно-закачлива музика с елементи на ретроспекция!

Много ми допада това, че използваш френски + оригиналните хармонии... екзотично и дълбоко...

Това е музика писана от човек, който обича музиката наистина и това си личи ярко.

Желая успех на албума! :)

Редактирано от Infinity
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса. Не се сещам за нещо около записа, което да ме е подразнило. Мисля че всичко е супер и професионално направено. :-)

Редактирано от alrock
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@emo_tion1 Много ти благодаря за хубавите думи!! Наистина живея в друга музикална епоха, но какво да се прави такъв съм си от малък, несъзнателно съм се спрял в 60-те! :punk_guitar: Относно "Oublie!", много исках да се получи силна песен, но аранжирането си е много трудна работа, а аз съм самоук и нещата не се получиха както ми се искаше.

 

 

@sa6tiat Мерси, братле! (Странно, не мога да се оттърва от тази музикална меланхолия. Каквото и да запиша звучи така тъжновато ...)

 

 

@Infinity Много се радвам, че са ти харесали песните и ме радва положителната ти оценка! Да, музиката ми е страст, дори мания. Съжалявам обаче, че навремето родителите ми не ме записаха в музикално училише, въпреки силния ми интерес към музиката и целодневното ми дрънкане и пеене. Оставам си лаик, но поне страстен лаик. :)

 

 

@alrock Мерси, колега! Постарах се колкото ми е по възможностите да изпипам песните.

 

 

Благодаря на всички, че отделихте време да изслушате албумчето! ;)

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах песните и фаворитът ми определено е "Oublie"...не разбирам от музика, но много уважавам хората , които намират време да се занимават с това, което наистина им харесва и им е по сърце.Мисля,че сте вложил всичко от себе си и се е получил един доста приятен албум.Жалко , че не мога да съм полезна с никакви съвети и не мога да изкажа професионално мнение,но от друга страна..хората, които не се занимават с музика я оценяват по съвсем различни критерии..например аз харесах "Oublie", защото ме накара да мисля за определен период от миналото ми и ме накара едновременно да се натъжа,но и да се усмихна.С това исках само да кажа , че песента ме е грабнала и е успяла да ме докосне по някакав начин..това за мен е хубава песен.Поздравявам Ви :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах песните и фаворитът ми определено е "Oublie"...не разбирам от музика, но много уважавам хората , които намират време да се занимават с това, което наистина им харесва и им е по сърце.Мисля,че сте вложил всичко от себе си и се е получил един доста приятен албум.Жалко , че не мога да съм полезна с никакви съвети и не мога да изкажа професионално мнение,но от друга страна..хората, които не се занимават с музика я оценяват по съвсем различни критерии..например аз харесах "Oublie", защото ме накара да мисля за определен период от миналото ми и ме накара едновременно да се натъжа,но и да се усмихна.С това исках само да кажа , че песента ме е грабнала и е успяла да ме докосне по някакав начин..това за мен е хубава песен.Поздравявам Ви :)

 

 

 

Благодаря ви за коментара! Радвам се, че музиката ми е успяла да ви докосне. :virtuoz:

 

Наистина вложих много от себе си и максимално се постарах да стане нещо приятно за слушане, доколкото ми е по възможностите. Пък дано се е получило! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.