Jump to content
Българският форум за музиканти

Nightwish Tribute Live


Ohial Ixela

Recommended Posts

Качеството на звука на видеото не радва много, но от това, което успявам да чуя, добре сте се справили. Браво! Вокалистите ви имат уникални гласове, клавирните и китарните сола също радват. Съдейки по заглавието, че е Nightwish Tribute, трябва да заявя, че доста приличате на Nightwish. Успех и занапред :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качеството на звука на видеото не радва много, но от това, което успявам да чуя, добре сте се справили. Браво! Вокалистите ви имат уникални гласове, клавирните и китарните сола също радват. Съдейки по заглавието, че е Nightwish Tribute, трябва да заявя, че доста приличате на Nightwish. Успех и занапред :) .

 

Мерси! Иначе видеото и звука идват от непрофесионална камера, затова са на такова ниво :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичкото хубаво, само дето не разбирам, защо винаги тртябва да "бъдем като някой"?! <_< С тия кавъри ли мислите, че повече ще се харчите? Не се заяждам, интересно ми е просто. ;)

Редактирано от GRiND BaSTaRD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е! Голямо бачкане е паднало, но сте направили невероятен трибют!

Дано Найтуиш го чуят, но тогава може да останете без вокалистка... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичкото хубаво, само дето не разбирам, защо винаги тртябва да "бъдем като някой"?! ;) С тия кавъри ли мислите, че повече ще се харчите? Не се заяждам, интересно ми е просто. ;)

 

Веднага ти отговарям. Причините са много, но ето едни от най-важните:

 

1. Музиката на Nightwish ни харесва адски много, сътветно ни прави огромно удоволствие да я свирим.

2. Има какво да покажем, можем да я свирим и го правим ;) Казвам го въз основа на това, че и на двата концерта публиката, от общо 350+ човека, се накефи максимално и нямаше един недоволен...

3. По принцип сме се ориентирали в този стил и тъй като групата е сравнително нова, трябваше да тръгнем от някъде.

4. Тъй като нямаме връзки с организатори на конкурси, фестове, концерти и т.н., решихме, че концерт трибют на Nightwish ще е най-подходящият начин да покажем на хората, че можем да свирим (на живо) и да си направим име. Оттук нататък, когато дойде време за следващият концерт, на който смятаме да свирим и авторски неща, хората ще си кажат 'Ааа, Neverwind, дето свирят Nightwish', а не - 'Aaa, Neverwind...не съм ги и чувал'

5. Лично мое мнение е, че е по-добре това, което свиря да прилича на нещо, отколкото на нищо, ако ме разбираш ;)

 

Надявам се максимално изчерпателно да съм задоволил интереса ти <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Има резон в решението ви. :hysterical: А това е така, може би защото тук (в "милата родина") масата хора са все големи "капацитети" и винаги сравяняват всичко ново с нещо известно старо. Дано успеете с авторската си музика, поне толкова, колкото с чуждата! :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, страхотно се справяте, предвид музикалната обстановка в България , трибют бандите имат невероятен смисъл, продължавайте и се забавлявайте истински! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.