Jump to content
Българският форум за музиканти

Get Over Yourself


Viara Ivanova

Recommended Posts

Това е една от новите песни, върху които работя.

Реших да пусна само вокалната линия (в "описанието" на файла съм включила хармонията, която аз ползвам-ако някой предпочита да я ползва), също съм сложила и линк към файл с вокалната линия и примерен бийт.

Надявам се да допадне на някого въпреки, че вокалистката е повалена от плеврит (не за дълго надявам се :thumbs_up: !!!)

 

Get over yourself beat&vox

Get over yourself vox

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Парчето е много готино и има голям потенциал :thumbs_up: . А хармонията само С диез минор ли е? ( понеже само това пише в описанието)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е много готино и има голям потенциал :thumbs_up: . А хармонията само С диез минор ли е? ( понеже само това пише в описанието)

 

В описанието пише:

 

Suggested harmony:

partA

C#m| % | G#m | % | A | % | B | % |

C#m| % | G#m | % | A | % | B | A |

 

partB

E | % | F#m| A | x4

 

partC

B7| % |A| % | x3

B7| % | F#m| A |

back to partA

end

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделено е в информацията и на двата файла. :D

140bpm

Е да ама кой да чете :)

 

Аз го зацапах набързо : GetOverYourSelfJam

Микса е много куц, хармонията не съм променял ...почти.

Върнах го парчето с поне 40 години назад :thumbs_up:

 

emo tion1 - Оставих ти място за клавир ако си мерклия :)

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ultramega: Кефи ме темата на част А!!!! Mного catchy и groovy, както и тона на китарата :))

emo_tion1: Харесва ми лирицизма в част C :)

 

И двамата сте променили фийла на песента, във втората част особено: получава се много интересна ритмова контра :D хахах

Готино.

 

Wiched: чакам твоя принос (ти ме провокира да пусна джема, да знаеш, така че не може да не се включиш!),

Искаше ми се всеки от желаещите да се изяви с по един инструмент, отколкото да прави негова цялостна версия, затова и пуснах само вокала, бийта е само за "нагледно"-как би могла да стои мелодията ритмически примерно :)

Давам си сметка, че е трудно идеята за звученето на една песен да бъде предадена успешно само в една партия. Предполагам доста от нас като седнат да композират във форумния джем се чувстват все едно разплитат плетен пуловер: от тук , от там нишката изскача и те влече...ако му сложа барабани как ще стане...я и един бас...хихи А и си е по-удобно като имаме подложка:)

Може би ще е по-лесно ако има желаещи барабанисти/или такива, които се занимават с бийтове да се включат първо те - ама не ме разбирайте грешно. Ако сте решили да джемнете, а не сте барабанисти пак сте добре дошли :cheers:

Готино, Ultramega и emo_tion1благодаря ви, че се включихте, надявам се утре и други да заповядат. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Viara Ivanova: Ето и моя опит.

За пръв път се опитвам да направя подобно нещо, не ме съдете прекалено =)))

Редактирано от Wiched
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много черни клавиши много нещо бе душата :P

 

 

(на боса нова ми звучи и това си е)

 

ето и моя вариант

 

Over you с моя бас линия

Без Бас (работа за Вяра ;) )

 

 

И ако може авторката да тури един бас от нея върху това :greenangel: ще ми е голям кеф :greenangel:

 

ПП- променял съм хармонията на места може и грешки да има

Редактирано от peterko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.