Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Еми пичове не е нещо великолепни нито нещо забележително ама има няколко видео урока които успях да сместя в скромните 2 гб на датата :happy: Иначе също така там има и Guitar Pro 5 със RSE-то и сериал ако някой все още го няма... Еми тва е

 

 

 

Адреса си е http://vlex.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

по-неприятно нещо от видео-урока на ингви по блус не бях чувал тази година :happy:

което не означава, че ингви е лош китарист :)

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
по-неприятно нещо от видео-урока на ингви по блус не бях чувал тази година :D

което не означава, че ингви е лош китарист :D

:angry:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми в общи линии тоя е един от първите дет свалих и понеже го свалях доста време през мулето сърце не ми даде да го изтрия... инак имамоще доста ама няма де да ги навра... тъпаците от дата дават по 250 на акаунт а аз понеже съм към хомолан имам 2гб :angry: но въпреки сичко пак е доста малко мястото :read:

 

 

Еми надявам се да съм помогнал поне малко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ся тамън съм ви обърнал внимание към уроците я кажете като някой си свали урока на Alexi Laiho свирят откъм средата нататък няква песничка предполагам че си е на Чилдрън оф бодъм ама нз как се казва.. Ае ако някой го свали и я знае да свирка :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не е обидил ингви - просто това е нещо като спийд метъл блус - никаква стилистика :angry: а и далеч или не всеки има право на мнение

 

айде със здраве

 

петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не е обидил ингви - просто това е нещо като спийд метъл блус - никаква стилистика :angry: а и далеч или не всеки има право на мнение

 

айде със здраве

 

петър

всеки има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо Влекс,вместо да тегли и качва тези ,които имат още видео уроци не му ги изпратят та човека само да ги качва,мисля,че идеята е добра,а и къде,къде по-бързо става така тегленето!

Иначе относно сайта: :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Хъм тя идеята ок добра ама мн шитаво стана работата с датата! Аз съм юзърче на хомОлан и за тва си имам 2 гб без да плащам ама ако някой ми изпрати урок над 250 мб ще се наложи да се цепи в такъв случай... А тва струва ми се е леко цигания и гавра с урока :)

 

 

А относно сайта мерси мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Нях нях нях отминаха изпълнените с грижи дни когато имах само 2гб :lol: Ако някой има нещо което може да сподели нека дава аз ще качвам :lol:

 

Сега има и един урок на Сач ама нямам време да сложа едно линкче :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да попитам дали си сменил файл-а на урока за импровизацията, че оня беше само половината....

и бай дъ уей ако по ай си кю можеш да получаваш от мен няма да е проблем да споделя скромната си колекциика от около 50-60 видеота с уроци :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи за съжаление съм го изтрил, но при мен си върви, само дето по едно време явно има няква загуба на информация и почва да бави, прескача и после пак е ок... За жалост надали ще го тегля пак от мулето, но виж за иск с удоволствие ще посъбера още урочета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.