Jump to content
Българският форум за музиканти

Love Me Forever - Rocka Rolla


Recommended Posts

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Според мен звучи страхотно! :) Много ми харесва вокала. Абе като цяло си отговаряте на името по най-добрия начин ;)

Редактирано от lumpy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, какъв вокал! Много съм впечатлен! :punk_guitar: Фен на Гилън? Поздравления и успех! Само да не се откажете/разпаднете!

Много стегнато парче, има какво да се жаелае като собствено звучене, но ще го напипате. Само дайствайте!

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:punk_guitar: Да сте ми живи и здрави приятели ... много БЛАГОДАРЯ за коментарите ви - толкова важни за мен!

Ами да - познахте ... фен на Gilan, Koverdale, Klaus Maine, Tempest i ... охоооооо много са ...

Стила и начина на пеене съм ги избрал отдавна, и с огромно удоволствие ще продължавам така !

Благодаря ви пак ... и сядам да пиша текста на следващата песен ... музиката вече ми се върти в главата ... хе хе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядко влизам в този подраздел,но..тук се спрях...Поздравления за песента...особено за вокала!! :godbless:

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:happy: Отново ви благодаря братлета ! Вече е готово и следващото парче ... мисля че се получи още по готино.

Норвежките ми приятели тук - предричат поне 2 хита, и успех на сингъла ... като за начало ... :) вече мис лим и за видео ...

Октомври продължаваме с пълна пара ... вече има и доста дати в различни градове от нашия ... хе хе ...

Много ще се радвам - ако се засечем някъде - веселбата е гарантирана :cheers2: & :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:-( Браво, пичове! Наистина добро попадение. Поздравления за вокала, солокитариста и като цяло за всички изпълнители. Наистина приятно за слушане. Продължавайте в същия дух и успех :greenangel:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 :)

..като се има предвид ,че такава музика инцидентно слушам :hysterical:

Вокалът още малко по- напред ако е, по- ще ми хареса, ама то с китаристи преборване няма :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК братле ... доста трудно ще ми бъде да се преборя с китарата ... :music336: тъй като аз съм и китариста и вокала ... ;) хе хе, но ще го имам в предвид за по нататък ... :yes: благодаря ти за съвета ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.