Jump to content
Българският форум за музиканти

Имам нужда от съвет


SunShine_Bg

Recommended Posts

здравйте, имам акустична китара, но съм левичарка и искам да си купя нови струни и да ми нагласят като за левичар. според вас дали ще се получи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, просто ги пререждаш обратно на тези, както са за десничари и ако няма особености в тялото на китарата (например изрезки, улесняващи десничарите) ще се получи :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не може би ... а със сигурност...

трябва и нът-а да се смени

 

(снимка на китарата би улеснило нещата)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.snimka.bg/?profile,albums това е снимка на китарата, а оттук http://eshop.bg-audio.com/Struni-Kitara.html бихте ли ми препоръчали струни или някакъв друг сайт. Благодаря предварително.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимката не излиза

а от там не се и вижда дали китарата е за метални струни ...или за найлонови

 

за БГ сайт за онлайн поръчки, като че ли "най-" ми допада musicworld.. има проблеми с изработката ама това е професионално "изкривяване"

 

струни препоръчвам "нови"... а като за начало можеш и настоящите просто да ги размениш ... ако е класическа китара може и да стане без "мърдане" на магарето.. просто трябва да опиташ

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимката не излиза

а от там не се и вижда дали китарата е за метални струни ...или за найлонови

 

за БГ сайт за онлайн поръчки, като че ли "най-" ми допада musicworld.. има проблеми с изработката ама това е професионално "изкривяване"

 

струни препоръчвам "нови"... а като за начало можеш и настоящите просто да ги размениш ... ако е класическа китара може и да стане без "мърдане" на магарето.. просто трябва да опиташ

 

много ти благодря, ще пробвам първо така, а пък после вече ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.