Jump to content
Българският форум за музиканти

груб микс


Recommended Posts

на Г-мейл съм пратил едно миксче...та да си кажете думата като цяло за звук, микс....

не съм се напъвал да свиря де :pray: само така за проба

 

който не може да се оправи с Г-мейл - http://454545.hit.bg/novo.mp3 :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря Ви :D радвам се че ви е харесало :D ами звука....Бехрингер Ултра Дист боцнат в ампа :D никакви допълнителни неща, само малко ревърб :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво страт :):(:):):) много харно е кат македонска наденица на събор :(:):) саунда ме праща към Блек Сабат...keep rockin like that

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТИ на туй груб микс ли му викаш :P . Супер си е станала пробата тогава, БРАВО :headbang: . А солото ме изкърти :headbang: .

 

Има само едно нещо дето много ме подразни: защо си оставил китарата около 0:30 сек. - не на 100 ами на 200 % (дето се вика) само вдясно? С последвалото включване към 0:42 на другата всичко е просто прекрасно, ама на това мъничко местенце... ДОСТА ДРАЗНИ :headbang: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен точно това ми харесва като ефект, даже по мой вкус ако беше щеше да се акцентира още малко  :D

Аха... щом те кефи :) . И к'во, щеше да усилиш още малко китарата ли :):) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да намаля още малко китарката която звучи само в единия канал. Този ефект се използва при някои рок записи колкото и странно да звучи. Green Day го имат на места в старите си албуми...

 

Това не е като неуважение към мнението ти :) Просто на мен ми харесва...

 

:)

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.