Jump to content
Българският форум за музиканти

Маясъл - Хемороид


MR_STENCH

Recommended Posts

Абе т'ва е мноо рокаджийско! :punk_guitar: Даже не знам за оригинала чий е - АЦе(гръмотевичка)ДеЦе ли или нещо от сорта. ;) Иначе поздрави за свежарския гавър! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей голям съм тъпан - т'ва тря'а да е гавър с "Параноид" на "Черния Петък"... чак сега изневиделица стоплих! :greenangel: И все пак е рокаджийско... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Благодаря :) . И да уточня още веднъж, че това е кавър на гавъра. Оригиналното хрумване е на форумният тандем "Маясъл" и може да се намери в раздел "Авторска музика" :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехххххх жалко, gorer е махнал линковете към творчеството на проекта Маясъл... Сега ги потърсих из форума, но култовете парчета са отишли в небитието. :) Не разбирам, досрамяло го е да се "излага" пред музикантите тука у форуима или какво? Защо изобщо са се мъчили с тая гавра, като после все едно се отричат...? :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това кавърче на MR_STENCH е велико. Отличен шес'!!!

Силно съм поласкан, че вече има кавър на моя песен. Явно Маясъл се превръща във фактор в родния грайнд. :)

 

 

ПС:

Само да спомена за неинтересуващите се от хард рок грайндъри, че музиката в оригиналната песен на Мааясъл всъщност е от известен хит на Блек Сабат. Тоест - не съм я писал аз.

Мои са само фекалният текст и грайнд аранжиментът.

Идеята за създаването на такава песен е на Същият, а идеята за припева е на Виктор от Liquid Pension.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.