Jump to content
Българският форум за музиканти

Обърнат поляритет на захранващ адаптер


Recommended Posts

^Наскоро ми се наложи да разбера колко си прав.От сега нататък истински майстор, а не от "ония".Между другото истинските излизат в пъти по-евтино откъм нерви, време и пари(които бях потрошил по самозванци, преди това).Аман от доброжелатели с моите(и малко по-широки) евтини познания, готови да помогнат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно прави сте за 5-те лв. Няма как да очаквам просто.. Само отварянето според мен ще струва 10 лв. Никой не му се работи за без пари, което е нормално. И като не му харесва на някой - да търси друг "майстор".

Дълбоката истина е, че обикновено евтиното излиза по-скъпо. Убедил съм се.

 

Аз съм решил да го нося във Фактор и ще пиша каква услуга са ми свършили. Не очаквам (а и не търся) чудеса, но очаквам коректно отношение (сега ще се запитаме какво е коректно отношение, но е строго индивидуално според мен и няма смисъл да коментираме), а не "човекът взе парите, каза чакай малко"..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

От сервиза на Фактор се справиха повече от добре.

Действително проблемът не беше чак толкова сериозен, но за човек, който не разбира си е невъзможно да се справи. Изгорели били някакви диоди ала бала, не запомних. Подменени са и педалът работи! Отстранен беше и един дефект, за който не бях им казал тъй като мислих сам да го правя (имаше проблем с Output жака, не правеше контакт една от клемите).

Тук е моментът да спомена, че продавачът на въпросния ефект (член на този форум) не ме уведоми за него - всичко било перфектно, работило, ама нейсе. Нямах възможност да го пробвам и се доверих. Всичко се връща. Не съм се и разправял дори.

Та за ремонта - оставих го в сряда, с уговорката че инженерът е в отпуска до петък и ще се върне в понеделник, следващата седмица.

За моя изненада в същия този понеделник, следобяд ми се той ми се обади и каза да ходя да го взимам.

Готов е. Цена - 20 лв.

Не искам да звучи като реклама, но според мен обратната връзка е важна.

 

В случай, че модераторите счетат темата за изчерпана или ненужна, моля да се изтрие!

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.