Jump to content
Българският форум за музиканти

Jam по монтански .....


Recommended Posts

Кратко клипче с мое участие.

Мероприятието е рожден ден , ампа е MarshallJTM60 , китарата е OLP ефтинка но супер удобна с 11-ки струни , точно каквито харесвам :) , няма ефекти ..... само китара , кабел и амп ...

 

Внимание!!!!!

 

;););)

В клипа са използвани кадри със противоречиво съдържание и не се препоръчва гледането му от хора с манталитет на английски лорд.

:ph34r::bravo::ph34r:

 

Jam по монтански

 

;):bravo::ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеееее , тава не са 'ора бе ....... тава са 'ора пустиниаци !!!!!! Таа маса си сака нещо трилерче да има,тава онава,джиджи биджи,хъри бъри, тава онова,но се накефих идиално,дет викаше на един приател чичо му '' кой лъже си реже главъта и ги слага на масата за мезе :violin: :violin: :violin: :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаахааааааа ..... :):):) благодаря за коментарите! Северозападна България е неизследвана територия богата на всякакви изкопаеми , както се вижда от материала.

А наздраве :))))) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоуууу оркестъра... :):):):):) браус....ако бех неква пачка щех да си напраа бар и да свирите там всека вечер.... :):):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоуууу оркестъра... :):):):):) браус....ако бех неква пачка щех да си напраа бар и да свирите там всека вечер.... :):):):)

Здрасти!!! По скоро аз трябва да ти плащам неустойка за обещанията , които ти дадох , но скоро се надявам да реализираме нещо заедно. А иначе това дрънкане беше много яко и жалко че приятеля , който ни снима не е имал памет в апарата и е хванал толкова малко , щото другото момче е 200 пъти по добър от мен и си залужаваше да го чуете и него. Басист нямаше ..... но следващият път , който най вероятно ще е за моя рожден ден ще се съберем там само фенове и ще стане мазилка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Лудост ;):D:):):):)

Кефите брутални сте...ебати ентусиазма....направо не предполгах че и барабани има ;);):):) якооооооооооооо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разврат, пълна разврат. Гусин Механов, ако някой ден ви се спрат дневните дажби китара и вино, подозирам, че ще поведете революция... И изобщо как тъй свирите тъй :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разврат, пълна разврат. Гусин Механов, ако някой ден ви се спрат дневните дажби китара и вино, подозирам, че ще поведете революция...  И изобщо как тъй свирите тъй ;)

Ааааа не , нужна е и ракийка ....... все пак говорим за Северозапд ....... :D

Благодаря ,ти , за отделеното време ..... сега издирвам култовото продължение на тази бурна нощ. По едно време си спомням (смътно) че дойде един френд с камера , но още не мога да го намеря за да дигитализирам кадри от самата развързка и колуминация :beer::D;) ........

Очаквайте продължение ........

Абе купон да става ..........

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малииии,убава вечеринка!!! ;) За другия път си мисля,че си и намери и басист,стига да не изгоните кат' мръсно маче,че съм ви изкръкал "вдъхновението"! :beer:

 

P.S. http://severozapad.hit.bg/ . :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малииии,убава вечеринка!!! :D За другия път си мисля,че си и намери и басист,стига да не изгоните кат' мръсно маче,че съм ви изкръкал "вдъхновението"! :beer:

 

P.S. http://severozapad.hit.bg/ . ;)

Ооооооо задължително .... само че ще трябва да навлезеш в дълбоките и непроходими дебри на Северозапада , а там не се знае , знае ли се .........

Винаги си добре дошъл ....... ти си наше момче как :D)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.