Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ за тази песен


Recommended Posts

 

Много хубава песен,изкарвам я горе долу по слух като гледам акордите за откраднатия от нея Диспансер на Металика.И все пак не съм доволен.Тъй като в интернет няма текстове за песента,камо ли таблатури,моля тези от вас със малко свободно време и доър слух да помогнат за припевите(където свършват арпежите и започват акорди).

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I walk the streets at night alone for a reason The guilt inside my head was there for a reason Ooh yeah Don't take the Don't take the sun Away The darkness strikes me down Tears that burn Their crying haunts me The day I left you said "This is murder" Ooh yeah I've got to I've got to run Hide my eyes Blood on my hands won't wash The lies The deadly silence on the ocean today Ten thousand voices have been taken away Don't turn away from the ocean and say It's heart isn't beating The rainbow is hope The warrior might cope If the world stopped sleeping Ravaged by greed for the ignorant's need Fate's hand's been a-weeping Who holds the gun Are you ready to run? The trigger is held by you Surrender and say That I'm not to blame For you are the guilty too

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акордите са почти като на Sanatorium. Тъпото е, че ноти не знам и сега ще ме нападнат хората като започна да обеснявам с прагчета offtopic-001.gif . Та в началото е същата с малко пропускане на тонове и после не се качваш на 6-та струна както при Металика а се връщаш по обратния ред

J-----------0-----------0------------0------------|-------------0----------0------------0--------------------

d--------4----------5------------7---------------|----------4----------5------------7-------------5-----4--- Това се повтаря до припева

a-----2---------3----------3-5----------5-3--2--|------2---------3----------3-5----------5--3-----2-------

e--0----------------------------------------------|--0---------------------------------------------------------

 

По време на припева е почти същото само, че с Drive.... (дистър)

d----2------4-5------5-7------7-5-----4-----|

a----2------2-3------3-5------5-3-----2-----| Това е песента до 1.36мин

e----0------x-x------x-x---------------x-----|

 

Натам продължава по следния начин. Ще ти дам акордите но сам трябва да броиш по колко пъти удря, че нещо не мога да ги преброя и се дразня:

d--2-----------------------7-------5-------4--|

a--2-----------------------5-------3-------2--|

e--0-0-0-0-0-0-0-.......----------------------|

 

Понатам ще сваля и солото. Моето мнение е, че на Metallica - Wellcome Home е по хубава песен. Тази не я бях слушал признавам си и много бях учуден.Добре звучат момчетата от Bleak House. Дано съм ти бил от полза smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.