Jump to content
Българският форум за музиканти

Eagle Eye Cherry - Save Tonight


Recommended Posts

Ето още нещо записвано с компютърен микрофон :cheers2:

 

Изтегли : http://www.4shared.com/audio/gSgq9UuR/Untitled__4_5.html

 

Няма никакво чувство за последователност при куплета нито във времената. Ти не си я слушал достатъчно, че да запомниш най - елементарните акценти... А пък е токова лесно да се запомни тази песен ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да общо взето тва е моя поглед върху песента :cheers2: ..не съм изобщо целял да е като истинската песен , за да запомням акценти и ала бала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да общо взето тва е моя поглед върху песента :girl_witch: ..не съм изобщо целял да е като истинската песен , за да запомням акценти и ала бала :girl_cray2:

 

Аз не искам да се обиждаш, но по - добре първо да научиш как стоят нещата, а после да промениш което не ти хареса. В противен случей никога няма да станеш музикант, а всички към това се стремим тук май . :) Продължавай, защото ако гласа ти се разработи максимално ще стане много хубаво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случаи не съм обидчив спокойно :girl_witch: .. Естествено че всички тук се стремим да сме музиканти..Аз мисля че съм :) Ест..не най-добрия но до някакво ниво.. А песента я знам почти на изуст цялата просто така ми харесва да я пея .. :) Нарочно е променена ..нали затова се наррича кавър, за да не е същата..Аз не се стремя да я направя едно към едно с оригинала ..даже не гледах и текста а го давах по спомен просто защото исках да я изпея както на мен ми харесва :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Естествено че всички тук се стремим да сме музиканти..Аз мисля че съм...
:D Имам тогава няколко въпроса: В коя тоналност е парчето, коя й е паралелната и кaк/къде се разрешава D7(доминaнтceптакoрд)? ;)

Мисълта ми е, че не всеки, който може да построи мажорен и минорен акорд върху всеки тон от гамата е музикант.

Не се обиждай - аз лично 10 години, че и повече се боря да стана музикант и може би никога няма да успея, но това не ми пречи да си свиря за и със кеф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оо братле ше се изпитваме ли =))) Ако да ..по-добре на живо ... =)) Ами да мисля че всеки които се занимава с музика до някаква степен е музикант ти от 10 ..и аз някаде от толкова ..От 5 години с китара..преди това с други неща .. и така..може да съм сбъркал някои неща но това се случва..Иначе да ..без да звучи нахъсано мисля, че съм музикант (на някакво ниво,което естествено не е най-доброто) .. Не съм професионален в никакъв случай ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оо братле ше се изпитваме ли =))) Ако да ..по-добре на живо ... =)) Ами да мисля че всеки които се занимава с музика до някаква степен е музикант ти от 10 ..и аз някаде от толкова ..От 5 години с китара..преди това с други неща .. и така..може да съм сбъркал някои неща но това се случва..Иначе да ..без да звучи нахъсано мисля, че съм музикант (на някакво ниво,което естествено не е най-доброто) .. Не съм професионален в никакъв случай ..

 

Стремиш ли се да станеш професионален ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оо братле ше се изпитваме ли =))) Ако да ..по-добре на живо ... =)) Ами да мисля че всеки които се занимава с музика до някаква степен е музикант ти от 10 ..и аз някаде от толкова ..От 5 години с китара..преди това с други неща .. и така..може да съм сбъркал някои неща но това се случва..Иначе да ..без да звучи нахъсано мисля, че съм музикант (на някакво ниво,което естествено не е най-доброто) .. Не съм професионален в никакъв случай ..

 

Стремиш ли се да станеш професионален ?

 

Да, но все още съм далеч :thumbs_up:;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

За ритъма който си си избрал, пак не си равен. ;)

А пеенето - имаш фалшиви тонове, пееш в носа, не завършваш фразите. Използвай този запис за да чуеш къде грешиш и работи върху грешките.

 

P.S.: Разбирам, че това е твоят поглед върху песента и уважавам това, но работа с педагог ще ти помогне доста. Не ме разбирай криво. Просто имаш нужда от това ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.