Jump to content
Българският форум за музиканти

Enthrallment - Cane The Messiah With The Crook - Live


Recommended Posts

..песента си има и клип :huh: :

 

 

браво на момчетата! :) радвам се, че имат възможност да свирят и извън БГ...нека са все така BRUTAL......само нещо китариста Христо ми се губи в това видео?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Хах, нешо не сме се разбрали - аз свиря на бас, иначе нямаше да пускам парчето :P

За съжаление, обаче, от въпросната вечер, заради въпросната камера нито се чува слапът ми, нито испанските техники и акорди в края :o

Та, по-спокойно може да ме хвалите, без да се притеснявате

 

(Едно жокерче относно "възможността за излизане" - тя не се отнема (освен в редки случаи, но те са по-особени и важат само за определени държави), а се взима (с труд?!) и никой няма да дойде при теб и да ти каже "Пич, аре да ти направя едно европейско турне" :hysterical: )

 

редакция:

След 3.00 мин пробивам малко при високите позиции ;)

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)

Плевенските главорези мачкат. :punk_guitar:

 

...taka li e? - a taka., на последния техен лайв, който гледах в София, май вече не беше ти на баса...

Редактирано от GRiND BaSTaRD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ Правилно си забелезал, аз бях само за европейското турне :hysterical:

 

По време на него разни поддръжници и колеги ме наричаха "Дъ машин", "Ледженд", "Японската школа", "Робот" и т.н., което е наистина доста рядко срещано - първо, някой да дойде да похвали лично басиста и второ - басиста на Дет-метъл банда.

Та и софийската школа имаше своя принос за рязането на глави :greenangel:

 

(Нарочно говоря само за себе си, понеже групата си прави официални изявления и аз нямам пълномощия да говоря и разказвам от нейно име - някой да не реши, че съм "грандоман" :hysterical: )

 

Беше много впечатляващо, дори една вечер, колега, блекаджия, след като ми беше подарил промото на бандата си (много, много, високо ниво) настоя да ми носи куфара с баса до буса. И го носи....

 

Скоро ще има още много клипове (и на Cocklush също) и няма да се налага да пиша толкова много :hysterical:

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...taka li e? - a taka., ако понастоящем свириш с COCKLUSH, поздравления! Тия са другите откачени дет/горграйнд "млади надежди" пак от оня край, които доста крайно избруталяват по чалга-ширините родни. :)

 

Fallenblood, има ли заначение какво се "пее" в парчето? В тия стилове гласът е инструмент, а не средство за представяне на лигави лирики. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Само съм им голям почитател, а ги споменах понеже бяха съпорт през онези 16-и дни, и пак да повторя, че са много супер ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.