Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся мнение за тая китарка


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

ето ЛИНК към въпросната китарка, споделете мнения и наблюдения. вярна ли е,къде са минусите и т.н. преди години имах скуаяр шоумастър и си бях горе долу доволен от него, докато не пипнах първия джаксън. обаче сега ми се иска за блусарските неща да си свиря с фендер или скуаяр. и си мисля - тъй като тоя скуаяр е от най скъпите модели дали аджеба е и по висок клас.първия джаксън ми струваше горе долу толкова като го купувах но беше в пъти по добър от шоумастъра.

по принцип съм си харесал мексиканския фендер дето изглежда по същия начин но струва 800-900лв , но и тая ми хваща окото.

имам джаксън ДК2М но искам и друга китара с по мек звук и с визия на фвндер.

product_157.jpg

Редактирано от rocker_vn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://bad_link.eu/product/111/squier-by-f...earl-white.html

 

немога да сложа линка,променя го автоматично да го ева.

 

незнам как се получи така че да не работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Специално за тази нямам конкретни впечатления, но за Classic Vibe серията мога да кажа страхотни неща. Аз лично притежавам Telecaster и съм изключително доволен от качеството и. Положението е такова и със Strat-овете. Classic Vibe серията е много хвалена общо взето из цялото интернет пространство, една просто търсене в Google ще ти извади много отзиви, мнозинството изключително положителни. Честно казано не мисля, че на пазара в момента има по-добра оферта за тези пари. Поздрави!

 

П.с. В интернет има ревю на буквално всяка една китара за която се сетиш, както и отзиви. Просто потърси! Наслука!

Редактирано от VERSUS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разликата в цената с мексиканския фендер е около 250лв но фендера май беше с 21 прагчета а тази е с 22, което на мен по ми харесва определено.

 

някой друг да сподели мнение???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.