Jump to content
Българският форум за музиканти

Кардан Dw ?


Recommended Posts

Загледах се в ей това нещо (втората снимка от горе на долу):

http://www.visiarts.com/j300300a7.htm

Кат. номер:

g 802 701 - 478.80

 

:godbless:

Колеги, има ли някой от Вас представа дали това DW е читаво, и възможна ли е тази цена? Отправих запитване към online-магазина, но поне засега нямам отговор. Някой от тук присъстващите ползвал ли е подобна машинка и какви са отзивите?

Редактирано от KAIL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега този точно доставчик ще ти иска пари за това карданче колкото за един Голф 3-ка :godbless:

Предлагам ти да пробваш с ей тази оферта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе Галя става дума за втората снимка ;) за 7000-то

;):no: , не е това , убедена съм поради изписаната цена. то там пише и следното :

 

Serie 5000, 4 kg

Кат. номер:

g 802 710 - 1232.00

 

ама да виждаш 5000 модела ? в далеч по малко "кожудерски" магазин Леви във Варна, кардан модел 4000 се харчи за 600+ лв , а на мен не ми се вярва точно бате джани да накара 7000 серията да се обажда за "478.80" лв . освен ако не е pacific , ама пак се съмнявам, не пише за кой модел е , ама и не гледайте картинките, не отговарят на написаното, поне не и в техният каталог :wall:

 

абе сега забелязах че отгоре на линка пише " Фус машини " ;)

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм не раздела реално е общ, има и оферти за фус машини. въпроса е че е адски скъпо :no: просто не си заслужава, цените са двойни с тези на запад и тройни с тези от САЩ . че до ако реша да си купя кардан , по добре да го взема от щатите от колкото от БГ , а с остатъка от парите ще си платя пътя до САЩ , хем екскурзия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм не раздела реално е общ, има и оферти за фус машини. въпроса е че е адски скъпо ;) просто не си заслужава, цените са двойни с тези на запад и тройни с тези от САЩ . че до ако реша да си купя кардан , по добре да го взема от щатите от колкото от БГ , а с остатъка от парите ще си платя пътя до САЩ , хем екскурзия ;)

Незнам това въобще какво го обсъждаме.

 

Няма такъв сайт, няма такива цени. :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, явно цената му не е 478.80, а по-скоро 1478,80.... просто са пропуснали единицата... :no:

DW за 478лв... еххх, мечтииии.... ;)

Редактирано от KAIL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми некой превежда буквално...хаха на немски фусмашина е педал..

 

педала е добър явно единицата е изпусната и цената е безбожна,сори,Джани,факт.за тия пари си го внеси от САЩ със все мита дедесета и ще ти излезе по-евтино

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка заеби го тва 7002,нещо се е пообъркало в нашият любим каталог.ПО принцип ако искашDW трябва от вън за 800 левги си взимаш 5002 карданче от всеки дийлър на dw.Мисля ,че най-близкият беше некъде в Гърция.провери на сайта им.Аре със здраве. :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музикален магазин "Камертон" мисля че се казваше

до консерваторията внася по каталог за 2-3 седмици

DW и SONOR.

Отиди там и питай за цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.