Jump to content
Българският форум за музиканти

Цяла песен "there Is Something Else"


Recommended Posts

"There is something Else" цяла песен от новия ми албум.

http://www.nalbantov.com/2010/Dimi_There_i..._Song_Intro.mp3

Като почитател на 80-90' китарната музика се надявам да ви хареса :)

 

Поздрави,

Митко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига бе еб*си мам*та,,, баси нещото ааааааааахахах ааааааа

леле майко мноо ме кефат китарните песни в който и ритъма е толкоо здраво избаран че ми идва да отвора второ шише водка и да си хвърля китарата през балкона

гордея се заради малкото такива моменти че съм роден в България заклевам се

уникално е бееееееееееееееееееееее

 

абе до са си свирех ма кат попаднах на тая тема тва ше слушам цяла нощ и ше пия и ше умирам ахахахаха

тоа Митака не е у ред хахахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много жалко че не си от София...

ходеше ми се на уроци при най добрия китарист B)

мозък с неограничени всеобхватни възможности за композиране... не знам как се постига това

да не са те отвличали извънземни като малък че друг вариант не виждам с тази неземна музика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

друго си е човек да плува в магията на красивото...

истинското изкуство е магия, магията е възприятие а когато те кара да си щастлив всичко е красиво....уникално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за красивите думи прятелю!!! :hysterical:

Ето още една песен върху която работя тези дни:

http://www.nalbantov.com/2010/DimiNalbantov_VSolo1.mp3

Поздрави,

Митко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак съм си живяла в заблуда... :)

Понеже съм чула първото парче, но ми е малко твърдичко и не го коментирах, като видя, че темата се качва, викам си, сигурно е поредният микс, щот' ти като ги почнеш, не спиш!

 

Обаче неее...

КАК ДА ПРЕДПОЛАГАМ, че в тема "Цяла песен..." си метнал 6 парчета?

Създай тема "Цял албум... от новата ми песен", та човек да не проспива материал... :punk_guitar:

 

А и връзката с nalbantov.com се държа както си иска, поради което обиколих майспейса и фейсбука, за да понаваксам. :)

 

Sunflower Seed, Fall Asleep Again (хич не спиш на това парче) и последното соло - супер!

Интрото на Fall Asleep е много фантазно, аз страшно харесвам такива импресии, ако измислиш повече, ш'викам "ура"!

А последното солце... само ме навява на мисълта, че всичките ти парчета се зараждат от солото -> към цялата форма. ;) Много интересни закачки и мотивчета си разхвърлял и в солата, но и в подложките (и последното ти е така). Мога само да се надявам, че ще ги повториш повече пъти в целите композиции (а може и да ги семплираш и да бъдат специален 'бонус' към албума, та идиоти като мен да си ги слушат по 17 пъти преди да пристъпят към остатъка от парчето)... :)

 

СУПЕР!! :) :) :)

Чакам целите композиции и онова старо парче "Балкан", което си изровил! :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.