Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся програма


djteo

Recommended Posts

Здравейте на всички, значи всички ги знаете кръчмарските музиканти който са с един синтезатор и на него свирят всичко, има ли такава програма за ПС ми е въпроса, на същият принцип като тези синтезатори, включвам си Миди Клавиатурата и там си свиря всичко смисъл заредена е структурата на даденото парче, дано да ме разберете какъв ми е въпроса, не знам тези синтезатори на някакъв миди принцип ли работят или.. Благодаря ви и дано сте ме разбрали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ще я пробвам по късно, а добре само да ви попитам значи тези по кръчмите си зареждат някакви миди фаилове в синтезаторите, какви са те как се правят къде се правят и т.н. просто ми е интерестно да се науча

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

принципно всеки един Digital Audio Workstation мисля, че може да ти свърши работа, но трябва да се понаучиш да работиш с тях. Купуваш си (сваляш си "учебна" версия :) ) някой хост, тип Cubase (аз ти препоръчвам Reaper), понаучаваш се как се работи със сикуенсър-а и оттам насетне предварително си подготвяш пистите и ги използваш в последствие в RealTime. Дефакто MIDI контролера служи за нещо като джойстик на игра - през него контролираш това, което се случва във виртуалната среда на host програмата. проблема е, че ще трябва да почетеш доста литература за да свикнеш с принципа на този тип програми ако не си работил с тях досега. в този раздел има една много хубава тема за начинаещи в Reaper, ако не друго погледни я, мисля че ще ти е от полза.

Редактирано от noflip
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за последният отговор програмата която ползвам за да правя някакви неща е Ableton върши ми чудесна работа и бих казал доста напредвам с нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.