Jump to content
Българският форум за музиканти

Магазин


mmanson

Recommended Posts

дравейте , искам да ви попитам къде в Пловдив има magazin за китари , китарни ефекти бас друмс и т.н и също ми предложете от въпросния magazin някоя добра китара за около 500-600 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, това са магазините които аз знам и мога да обясня къде са

 

1 Ямахата пада се точно на центъра, до хотел трмонциум, няма как да го не го видиш

2 Този до кукления тетър(тръгваш в посока джумаята и като я стигнеш свиваш в ляво и гледаш за кукления тетър точно преди него от същата страна е магазинчето)

3 Лирата - От центъра тръгваш към автогарата по Иван Вазов малко след светофара в дясно се намира този магазин, гледаш за табелката, щот магазинчето е така от страни на една къща под земята...ако не видиш табелката няма да видиш и магазина :o

 

надявам се, че ти помогнах поне малко :)

Поздрави :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, това са магазините които аз знам и мога да обясня къде са

 

1 Ямахата пада се точно на центъра, до хотел трмонциум, няма как да го не го видиш

2 Този до кукления тетър(тръгваш в посока джумаята и като я стигнеш свиваш в ляво и гледаш за кукления тетър точно преди него от същата страна е магазинчето)

3 Лирата - От центъра тръгваш към автогарата по Иван Вазов малко след светофара в дясно се намира този магазин, гледаш за табелката, щот магазинчето е така от страни на една къща под земята...ако не видиш табелката няма да видиш и магазина :o

 

надявам се, че ти помогнах поне малко :)

Поздрави :hello:

благодаря много . аз съм от Кърджали ама ще сее опитам да се опвя :)) а можеш лид а ми предложиш някаква китарка 500 - 600 лв ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе преди месец-два писаха във вестника за откриването на някъв нов музикален магазин в Пловдив на 3 етажа, майце на Ямаха.Някой да знае къде е?

 

Между другото, виждал съм музикален магазин в капана между Сточна гара и техническия на JBL(или както беше там).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, виждал съм музикален магазин в капана между Сточна гара и техническия на JBL(или както беше там).

аа този го забравих :o това е "Фактор" намира се точно зад Пловдивския Университет в една пресечка, има хубави нещица и там :)

mmanson

ами за китара на тази цена по-огледаи темите в форума, много се е казало по въпроса, в пловдив сега си нямам представа какви китари има не съм ходил от година, мога да ти кажа че в Лирата има предимно Стаг-ове, в този при кукления театър преобладаваха скуаери, в ямахата...всеки път са различно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ще намериш в 3 етажния магазин на Динакорд

зад магазин Нева в Каршака до Новотела

Редактирано от f1_sound
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.