Jump to content
Българският форум за музиканти

Mesa Dual / Soldano


metalhammer

Recommended Posts

  • 10 months later...

След една година дали има промяна в положението.

 

Мисля че има !

 

 

docc има дуал ректо !!!

 

 

docc моля те искам да чуя мнението ти за девайса - взжно е за мене

знам че имаш база за сравнение !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме, но направени от нас самите. В момента правя един двуканален - единия канал е от Ректифайъра. Като го завърша ще го наредим до този на Доктора и ще сравняваме.

Редактирано от Gregg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако звукът ти харесва и/или е този, който търсиш, значи това е твоя усилвател. Останалото са излишни приказки. Друг въпрос е, че за разлика от един Guitar Center например, тук няма къде да видиш и пробваш толкова усилватели наведнъж, за да можеш да си съставиш някакво обективно мнение за всеки един от тях. Да не говорим, че само с едно пробване не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един старичък пост където docc  заклеймява уверено направените от нас самите ....

 

Та затва питам за оригинални девайси .

И къде по-точно се случва това!?

 

.... в един пост се противопоставих на това,да се дава мнение за определен производител и негов модел(в случая - Soldano),по изработено от друг копие,като добавих,че за мен е по-приемливо един продукт,макар и взаимстван,да има собствено наименование/марка.

 

.... в повечко на брой постове споделям,че приветствам и подкрепям Българско производство,базирано на сериозна основа/подготовка и със заявени,и преследвани високи цели.Дори ползвам услугите на такива производители и съм го заявявал във Форума.(Преди време,се опитах да обсъдя и с Metalhammer евентуална моя поръчка,но получих любезен отказ).

 

.... и по-нататък: Осъществявал съм и осъществявам финансова и друга(според възможностите и компетентността ми)подкрепа,за разработката и реализацията на няколко(засега) устройства с насоченост към студийна работа.

 

.... в момента,двама Български производители работят по мои поръчки за инструменти/устройства,за персонално оборудване.

 

При всички случаи,мотивите ми не са "да ми излезе по-евтино".

 

 

 

....Та затова,в случая ще се въздържа,да дам сравнителна оценка,според зададения въпрос.А при евентуално затвърждаване на тенденцията,ще редуцирам и публичните си коментари.

 

 

От друга страна - (почти)всеки е добре дошъл,да ме посети(в удобно,предварително уговорено време) и да пробва,и сравнява!

Редактирано от docc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.