Jump to content
Българският форум за музиканти

препоръка


Recommended Posts

нито той нещо знае,нито аз :dance: кажи нещо повече.каква е разликата,кое е по-добре и тн.роланд д-50 какви пари е?на старо за колко може?

То като става дума за синтезатори на старо, няма как да се каже колко пари...Колко го намериш :D Ако изпадне някоя далавера може и за 400 лв. да си намериш! Сравнявайки двете (Ямаха С03 и Роланд Д-50) нещата надделяват за Ямахата и то по простата причина, че е модел от 2001-2002 година, ако не се лъжа, пък Д-50ката е от края на диско десетилието :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно :dance: мерси за помощта.ямаха С03 какви пари е нова?

п.с.тия са по за метъл изпълнения нали?

Редактирано от Лелдорин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да поясня - съкращенията на Йамахата S* значи sintezer. По мое мнение колкото има умения с клавиатурата на инструмента, толкова трябва да са му уменията с електрониката на подобни машини. Ако не е работил със синтезатор аз лично препоръчвам keyboard. Ще ме оплюят, но ако ще правите къвъри и простички авторски не ти трябва синтезатор. Спомена че човека е металче и иска такова да свири - да си вземе keyboard най-добре. Аз също съм на мнение както и повечето от колегите ми че по-големи възможнисти ще има със sintezer, но при положение че тепърва ще се образова с подобна машина, това може и да го откаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка всеки синтезатор си има достатъчно вградени звуци.Ако иска да се учи да ги обработва-негова работа.Пък и със сигурност с03 е с по-добри тембри от всякакви клавири с ритми!

Като не му разбира ще му ползва вградените и това е!

Нов би трябвало да е пак ололо 1000 лева/S03/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.