Jump to content
Българският форум за музиканти

Nashville


rockstar666

Recommended Posts

Интересува ме някой има ли такава акустична китара и какво му е мнението за нея!

Идва и следващия въпрос за такъв клас акустични китари:Нешвил или Стаг?

Предварително благодаря! :)Nashville guitars

Редактирано от rockstar666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нешвил не са ми познати, но Стаг звучат 2 пъти по-добре от цената си.

Stag са наи големия кенеф на пазара след фактор.(според мен)боята им е лоша адаптерите не са добри,да не говорим че съм виждал и китара с изметнат гриф която ми я представиха като|много яка| :dance::D:D:D а и за цената съм на мнение че е завишена мнгократно.Стаг само стоиките за ченели са им добри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме някой има ли такава акустична китара и какво му е мнението за нея!

Идва и следващия въпрос за такъв клас акустични китари:Нешвил или Стаг?

Предварително благодаря! :DNashville guitars

ако си намериш от някъде кремона Казанлък няма да сгрешиш имам такава и мнго хора са ми казвали че звучи невероятно.А...някои голям китарист беше записвал някога с такава.....ама не помня кои беше :dance::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нешвил не са ми познати, но Стаг звучат 2 пъти по-добре от цената си.

Stag са наи големия кенеф на пазара след фактор.(според мен)боята им е лоша адаптерите не са добри,да не говорим че съм виждал и китара с изметнат гриф която ми я представиха като|много яка| :dance::D:D:D а и за цената съм на мнение че е завишена мнгократно.Стаг само стоиките за ченели са им добри

тук човека пита за акустична китара. я се осъзнай в кое измерение си?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нешвил не са ми познати, но Стаг звучат 2 пъти по-добре от цената си.

Stag са наи големия кенеф на пазара след фактор.(според мен)боята им е лоша адаптерите не са добри,да не говорим че съм виждал и китара с изметнат гриф която ми я представиха като|много яка| :dance::D:D:D а и за цената съм на мнение че е завишена мнгократно.Стаг само стоиките за ченели са им добри

тук човека пита за акустична китара. я се осъзнай в кое измерение си?!

sorry прав си едно пише друго чета трето разбирам..... :D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

междо другото за кремоната имам предвид акустична китара.Просто стаг не мога да ги дишам по много причини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички знаем за кремона. за това не се безпокой. ричи котцен беше ползвал такава преди.

и нешвил и стаг са готини имат готини акустични

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кфо да ви кажа - аз имам електро-акустичен Стаг и акустичната част на китарата си е просто супер. Това не е само мнение, а и на всеки който я е хващал. Грифа е удобен, тялото също. Струните вадят доста приличен звук и са разположени ниско над грифа. Не дрънчи на никое прагче - абе за тия пари си е екстра китара. Вероятно ел. китарите им верно не стават, но акустичните са супер. Моята без електроника струва само 160 лева в малкия ЦУМ... За Нешвил нищо не съм чувал де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се отнася до Кремоните-те са "Кънтри модел" ,миналата седмица ги гледах в Казанлък ,в завода на Кремона и излизаха около 270 лв. с ДДС-то,единственото стойностно нещо в този магазин с буквално 7китари в него беше едно кубе Маршал,което естествено не се продаваше,за тези кинти да си ги колекционират в магазина.

Най- интересното беше,че не знаеха кой е Ричи Котзен! :wall: :evil: :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- интересното беше,че не знаеха кой е Ричи Котзен! :wall:  :evil:  :wall:

кой е този артист???

и аз не знам

Един от великите...

 

http://www.richiekotzen.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.