Jump to content
Българският форум за музиканти

малко джангърец


Recommended Posts

та ТВА е едно дет тука снощи му написах някви барабани на leaf drums-a понеже с ГП-то неможах да се оправя, тва ми е първия опит за писане на тъпани с тва чудо, така че давайте смело с критиките :)

 

 

П.С. за дон jFog и другите желаещи(ако има такива) на който шит бг не им бачка има го и в гмаила ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей тоя пик в началото направо ебахти къч-а дету ми изгърмя :unsure:

понеже усилих на макс и стана инфекция... лека нали.

трябва още да усилиш барабаните, и да намалиш чинелите.Или без да намаляваш чинелните да вдигнеш касата и солобарабана.

Значи усилваш барабаните докато едвам почнеш да си чуваш китарите :) (това го казвам на бъзик естествено,докато едвам ги чуваш СПОРЕД ТЕБ)

..тогава горе долу ше чуват по добре и микса като цяло ще скочи качествено няколко пъти.Проби и опити

Явно че се оправяш и по добре с барабаните вече.Няма да се плашункаш.

Как правиш барабаните? ако с някой тракерподобна програма мога да ти метна семпли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на leaf drums

ми да и аз сега като слушам малко силни му звучат чинелите...натрапват се едно такоа, ми метни ми някой семпъл на souldestrpyer@mail.bg , ако не ти е проблем разбира се :unsure:

мерси за препоръките, ще влязат в употреба :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

барабаните освен фуса звучат прекалено изкуствено

 

 

малко е нахално ама jfog ако имаш wav семпли ще дадеш ли 1-2 мб на geeteeage@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та ТВА е едно дет тука снощи му написах някви барабани на leaf drums-a понеже с ГП-то неможах да се оправя, тва ми е първия опит за писане на тъпани с тва чудо, така че давайте смело с критиките :)

 

 

П.С. за дон jFog и другите желаещи(ако има такива) на който шит бг не им бачка има го и в гмаила :)

ех ще има да черпиш за тие тупани..... ;):unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gee Tee Age готов си

Алекси.. с твоя мейл се осраха нещата..нестанаАко колегата Gee Tee Age се навие да ти ги препрати Ок ако не дай друг мейл.

Благодарности на бат'Дилян 101 за тия семпли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.