Jump to content
Българският форум за музиканти

Six Feet - Bringer Of Blood


KoCet0

Recommended Posts

http://www.4shared.com/file/221220947/dc901d1c/fin_ins.html

Принципно има и вокали обаче още не съм ги микснал иначе това принципно ни е опита за инструментал

Записвал съм само китара>Guitar rig 4 и затова pinch хармониките не навсякъде са се получили ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.4shared.com/file/221258579/6e8b.../fin_ins02.html ето пак след като го пипна един приятел звучи доста по добре ;] Редактирано от KoCet0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е у тозз форум се намират фенове май :P

Ефект на бос ли е това?

Относно свиренето-трябва да работиш още парчето,но важното е,че се изявяваш(малко хора го правят тук)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е у тозз форум се намират фенове май :P

Ефект на бос ли е това?

Относно свиренето-трябва да работиш още парчето,но важното е,че се изявяваш(малко хора го правят тук)

Ами не е ефект това е просто китарата ми включена в компютъра с guitar rig 4 с preset на Pantera :) скъса ми се кабела ония ден и реших да опитам да запиша нещо директно в компа ;] За свиренето да ами опитвам се все пак съм начинаещ а във миксирането съм супер голям новак ,но се опитвам да намествам всичко по барабаните

Иначе SFU rlz как ми се ще да направя един cover на Death ама засега по добре да не опитвам ще я карам лека полека :)

Редактирано от KoCet0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е у тозз форум се намират фенове май :greenangel:

Ефект на бос ли е това?

Относно свиренето-трябва да работиш още парчето,но важното е,че се изявяваш(малко хора го правят тук)

Ами не е ефект това е просто китарата ми включена в компютъра с guitar rig 4 с preset на Pantera :D скъса ми се кабела ония ден и реших да опитам да запиша нещо директно в компа ;] За свиренето да ами опитвам се все пак съм начинаещ а във миксирането съм супер голям новак ,но се опитвам да намествам всичко по барабаните

Иначе SFU rlz как ми се ще да направя един cover на Death ама засега по добре да не опитвам ще я карам лека полека ;)

 

 

Общо взето е добре :)

 

 

 

А тоя гитар риг 4 от къде го извади?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето е добре :greenangel:

А тоя гитар риг 4 от къде го извади?

мерси ;]

Ами не е платен ако това питаш просто защото не мога да си го позволя иначе бих го купил ако ако не бях на 16 и искарвах пари ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я виж тиии.... значи не съм бил само аз :P . Трябва да поработиш върху ритмиката си, разминаваш се доста с барабаните на места, но :cheers2: като за "дебют" и като се има предвид, че песничката не е от най-лесните е добре :greenangel: . Само така!

 

:girl_witch: SFU Rulzzz :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я виж тиии.... значи не съм бил само аз :P . Трябва да поработиш върху ритмиката си, разминаваш се доста с барабаните на места, но :) като за "дебют" и като се има предвид, че песничката не е от най-лесните е добре :thumbs_up: . Само така!

 

:rocker: SFU Rulzzz :rocker:

Мерси ще поработя да определено не си само ти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.