Jump to content
Българският форум за музиканти

Metallica - Nothing Else Matters Solo


Snowfire

Recommended Posts

Значи с изключение на някои неточности като малко по-различни акценти и някои избързвания не е зле :virtuoz:. Това май е единственото соло което и аз мога да изсвиря и още няколко по-лесни и съм дотук със солата :coolp:. Браво :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми кажете къде са ми грешките?Сега като гледах(слушах) на 00:13 избързвам,на 00:23 има неточност.Гейта е почти на минимум.За състейна-Squier-a толко си може :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така ми да на 0:13 избързваш, на 0:18 има нещо неточно, на 0:23 малко ми се замазва едната нота, на 0:26 има нещо което не е съвсем точно. Имаш ли нотите на солото? Мога да ти ги пратя ако ги нямаш. преди време ги вадих на някой от тука на Гитар Про. Но пак казвам това не са няккави супер фатални грешки , добре си свириш. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми кажете къде са ми грешките?...
Една грешка забелязвам - питаш във форума... :icon_shithappens: Тези, които могат да ти помогнат - няма да го направят, а тези, които и те не могат - ще ти дават съвети от сорта - тук бъркаш нещо там бъркаш друго и това с нищо няма да ти помогне. Моят съвет е - слушай и вади... имаш тон и с времето като отстраниш тези правописни грешки ще стане хавата. Иначе, ако трябва да бъдем точни, на 0:13 не избързваш, а просто не спазваш дъжината на един от тоновете - всички са шеснайсеттини ноти там:

 

B-----------15------------------------------|----------------------------------------

G-----------14/---14/\----12---14--12--|-11--12--11---------11---------------

D--------------------------------------------|----------------14---------12----14---

 

С червенко съм отбелязъл 16-тините - т.е. тези тонове имат еднаква дължина

 

А на 0:23 не изсвирваш няколко тона:

 

е-------/15--14------15--14-------15--15/17--17--|--15--14h15p14\12-------15--14---------

В-----------------12-------------------------------------|---------------------------12---------------12

 

Другите неща не са болка за умиране!

 

Иначе си се захванал с една от най-трудните песни на Металика. Всички начинаещи започват с нея и си мислят, че я знаят, ама - греда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.