Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко помощ ако може ... :/


alexx

Recommended Posts

Значи ползвам В-амп 2 и си купих миди кабел за да го свържа с пс. Свалих готови presets от сайта на берингер и също програмата- v-amp design. Качих няколко пресети за проба и всичко беше 6. Тука е проблема... Когато реших да си сложа други или просто да ги пренаредя пробните, самият процесор не запазва промените, а си седи както съм сложил първоначалните пресети за пробата. Пробвах квото се сетих и пак не стана. От самата програма дадах да се overwrite-не и пак не стана, кво ли не дадах и store to v-amp му давах и пак не става. Пробвах даже когато е изключен и включен процесора и пак не ебава, мамка му... :):secret::rulez:

 

Моля давайте предложения как може да стане работата. Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема май е в комуникацията. По-точно май от самия в-амп, защото пробвах на различни компютри и пак не става, кабела си е добре нищо не сам му правил а и щом 1 път прехвърлих значи си работи. Остана само от самия процесор и просто нз какво да направя ... ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочете ли оня manual дето ти постнах ?

Там е описано какво точно да натиснеш и избереш на V-AMPа за да приеме информацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да размениш IN и OUT които влизат в процесора.

При мене така беше проблема, в OUT на процесора сложих IN входа на кабела :) Представяли са си логиката от друга гледна точка явно япончетата :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето миди устройства са така ин-аут и обратно.

 

Колега като гледам шота въобще програмата не е открила Vamp-а.

Може ли да попитам какъв ти е кабела?

Оказва се че windows7 не поддържа Midi-in и Midi-out от gameport.

Ако кабела е такъв и при мен не става.

Ако кабела е USB - Midi то пак зависи от кабела. Имам един китайски кабел който със синтезатор се вързва но има много голямо закъснение, а с вампира не иска въобще.Освен това докато го пусна под Vistа е 7-ца беше голям зор, докато под XP си тръгна без проблем(но не и с Vamp2-с него не иска въобще)

Като цяло все още търся читав USB-MIDI кабел който би ме свършил работа. В магазините искат по от 70 до 300лв и пак не е сигурно че ще стане.

Ако някой има такъв кабел и и работи с вампира под Vista и Windows7 го моля да сподели какъв е и от къде е купен.

 

Намерих в обява този но човекът който го продава не може гарантира че ще стане(кава че няма закъснение, но само по думите на купувачи и толкова), ако някой има такъв кабел моля да сподели как е и дали върши работа. Или колеги които са от Русе и могат да проверят как стоят нещата.......

Дано съм те насочил малко.

Редактирано от Kanara27
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи кабелът ми е точно този който си посочил на линка точно такъв, от този човек си го зех. Та пробвах и на XP, но пак не стана. Сега ще пробвам да вкарам Ин-а на кабела в аута на В-ампа да видя така дали ще стане. Дано...

 

 

 

 

 

 

Ин на кабела в аут на в-ампа - пак НЕ стана. Ще пробвам същата комбинация на XP...

Редактирано от alexx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи кабелът ми е точно този който си посочил на линка точно такъв, от този човек си го зех. Та пробвах и на XP, но пак не стана. Сега ще пробвам да вкарам Ин-а на кабела в аута на В-ампа да видя така дали ще стане. Дано...

 

 

 

 

 

 

Ин на кабела в аут на в-ампа - пак НЕ стана. Ще пробвам същата комбинация на XP...

 

Под 7-ца ако излиза за устройство V----- нещо си нестава. Дано стане под ХР...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, тия от bezplatno си правят бая отгоре :greenangel:

Аз си поръчах абсолютно същия кабел от ebay, от hong-kong, струваше ми 6$, безплатна доставка.

Кабела си работи перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не гледам тва, че съм се цакнал с парите. И на мен ми се видя скъп, но просто исках да стане. Накрая не става и е мн тъпо. Все още не съм я пробвал на ХП комбинацията аут на проца с ин на кабела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.