Jump to content
Българският форум за музиканти

За начинаещ ел.барабани или акустични и от колко пари


Recommended Posts

Ако ще почвате за начинаещ барабани какви ще са най - добри? ел. барабани или акустични (живея в блок ) :hooray: моля ви се да ми кажете един коментар за това ... защото зн че вие сте свирили повече от мене /// сега мисля да си взема това http://www.thomann.de/gb/millenium_md70_digital_drumset.htm но ми трябва некои по мъдър човек да не си дам парите на празно xD ;)

 

 

 

 

 

= MSN - realen77@abv.bg

= skype - ibrahim9817

= Tel. - 0889600195

:rocker:

B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един приятел е тупанджия и имаше такова (подобно) и не беше доволен казваше че е много неудобно... сега си тупа на акустични (много стари) но в една стая в даскало иначе у дом е кофти комшиите го псуваха много B)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си в блок като цяло е по-добре ел. барабани (НО не и тези, които си харесал това е само за ръце не можеш да се упражняваш пълноценно :girl_witch: ) . НО пък другия момент с ел.барабаните е, че ще се научиш да свириш леко и после като седнеш зад акустични няма да се чува какво свириш .

Според мен взимаш си аксутични и си взимаш падове да ги заглушиш (Един познат е така НИКАКЪВ проблем. Почти нищо не се чува) и си свириш на акустични, защото те са истината :hysterical: .

Това е моето мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае моля ви се някои ако продава акустични барабани с заглушителни падове до 300 лв да пише ако иска да ги продава. Още съм начинаещ :pray:

;) да са около 75% запазени че ако може и повече да са :) знам че 300 лв за 75% запазени са доста малко но плсс начинаещ съм :)

независимо какви - Roland,Millenium,Yamaha каквито и да са :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.thomann.de/gb/millenium_mx_jr_drumkit.htm това от ценност ли е смисул става ли за аитене жД :P;):pray:

искам да свиря рок хеви метал и такива :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свиря в апартамент на акустични барабани и съм ги покрил с едни покривки и парцали и не млатя силно.Съседите не се оплакват :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почакай из форума може да се появи нещо свясно. Не си зимаи тези мнго са зле.... поне според мен. Най добре е да си земеш само соло барабанче и да се упражняваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре събери повече пари.За барабани трудно можеш с 300 лв нещо да направиш,освен ако не намериш барабани за 150+ лв.Май скоро се продаваха такива.Провери борсата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте са сбирщайн и са за 100 лева още 100 да ги стегна и сега са перфектни репетиционни барабани можете да ги видите в темата нашите барабаните на 20та страница....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм бил с един принцип машината не прави машиниста.Така че и от 50 лева барабани да са на нищо да не мязат имаш ли желание ще се научиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.thomann.de/gb/millenium_mx218bx...setwein_rot.htm Тези мислите ли че стават ? смисъл ще си взимам барабани другата седмица и ми трчбва спешен отговор

 

 

 

 

:hysterical:

 

 

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акустични си вземи ....Продават се едни неща наречени ..мутове.. слагаш ги и сиТИ. А и за 300 кинта няма да купиш барабани а ..боклуци.. АКУСТИКА БРАТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега да се надявам малко баща ми да ма спонсорира за това начинание :cheers2:

Апак и искам сега да уредя една банда ... Нали знаете сега ще е само кеф .... но след някои друг гиг може и да се сполучат

нещата... :D ако някои около Варна иска да е - басист , китарист, кеибордист , вокалист или бек вукалист да пише.

Може и някои да даде идея :drummer::whistle::) :) :rocker::singer::Piano:

 

 

:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.