Jump to content
Българският форум за музиканти

стаг


Recommended Posts

честито да ти е :) предвиждам ако Стаг изкарат прилично добра серия на прилично добра цена нашенския пазар да се залее :) а и адски много ме кефят този тип dark чинели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе,ама дарк сплеш?ебати,я като свирите най-накрая у Фенса да не забравиш да го донесеш да чуя,иначе-честито и да ти е жив и здрав(най-вече:))!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе кво я хвалите тая марка, цените са може би единственото добро нещо,ама и те неса толкова добре след като има аналогии на добрите марки за същите пари. и тоя сплеш ми е чудно колко "скъп" звук ще изкара, само дано наистина не ти се счупи. абе тъпо ама кат нема пазар за чинели в БГ и това ще се купува няма как..

Редактирано от jerry
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е, но сравнение с другите дрисливи серии на Стаг това е най-доброто което правят в момента като чинели разбире се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе кво я хвалите тая марка, цените са може би единственото добро нещо,ама и те неса толкова добре след като има аналогии на добрите марки за същите пари. и тоя сплеш ми е чудно колко "скъп" звук ще изкара, само дано наистина не ти се счупи. абе тъпо ама кат нема пазар за чинели в БГ и това ще се купува няма как..

тая марка не я дишам,не знам що реши че някой тука я хвали,просто колегиално честитим на човека дет се радва,ако ти не се радваш за него не му осирай радостта :) ,а дето вика за "скъп" звук съм го чувал как свири,не е хич зле да ти кажа :) май знае за кво говори,що ти капацитет ли си по звук на чинели?а се казва "аналози",не "аналогии" :);)

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да речем че притежавам няколко чинела от добрите серии на добрите марки. включително от любимите на някой хора сейбиани .освен това съм притежавал и от боклуците на стаг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по случея намерих не6та по скъпи на Стаг от Сейбиън има един раид който в щатите е 744$ "30" инча, а сега реших да си взема такива чинели за фус серия БМ и мисля че също няма да са никак зле ;)

относно марките имам Пайст 404,505,3000,който е свирил с такива знае за какво става въпрос :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ами аз преди време бях споменавал тук някъде, че имам едно сплешче СТАГГ. Ами още го имам и е в перфектно състояние и пак си звучи супер :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.