Jump to content
Българският форум за музиканти

Музикална агенция Суперсакс


Моля, попълнете след като прочетете материала!  

22 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Здравейте колеги,

имам удоволствието да ви представя Музикална агенция "Суперсакс".

 

Казвам се Николай Узунов и свиря на саксофон професионално вече 10 години.

Някой от вас ме познават - други не - повече информация за мен можете да намерите в личния ми сайт посочен в подписа ми.

 

Обръщам се към вас, защото смятам, че можем да си бъдем полезни.

 

В края на миналата година аз и още двама колеги съзадохме една нова музикална агенция, чиито предмет на дейност е - музикално оформление на заведения и мероприятия.

Нашата идея е не да зареждаме заведения (с картофи и зеле) а да подбираме правилната музикална среда за дадено събитие или заведение.

За първите 2 седмици от съществуването на агенцията вече сме организирали музикалното оформление на четири парита - информация за минали събития.

 

За осъществяването на дейност като тази, която ние ме си избрали, имаме нужда от контакти с вас - изпълнителите.

Нямам предвид само тези от вас, които са широко известни и почти всеки пети барман в София може да ти намери телефона им. Имам предвид всички вие , които свирите професионално, и имате желание да работим заедно за една по-добра музикална среда (и за пари разбира се).

 

Очаквам от вас да ми изпратите снимки, записи и описание на вашия състав, както и в какви стилове свирите.

 

Информация относно групи, състави и т.н. (без ограничения в стила, който свирите) можете да ми изпращате на email-а посочен в секцията контакти на сайта на агенцията.

 

За всякакви въпроси и предложения можете да използвате същия email адрес.

 

Ще се радвам да работим заедно.

 

Поздрави

Николай Узунов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споменава се само запитване за стиловете, а не ми стана ясно авторската музика влиза ли в плановете ви?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споменава се само запитване за стиловете, а не ми стана ясно авторската музика влиза ли в плановете ви?

 

Авторката музика също влиза в нашите планове и то на ключова позиция.

 

Не сме планирали да се ограничаваме ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.