Jump to content
Българският форум за музиканти

2 авторски песни


Recommended Posts

Здравейте!

 

Искам да представя на вниманието Ви 2 прясно записани песни на ама наистина световно неизвестната група Без Разписание, която освен че сценичните и изяви се изчерпват със свирене в репетиционната пред жена ми и дъщеричката ми, но и никога не е имала барабанист, та затова ползваме услугите на един чичко - "Ez Drummer" се казва... Всъщност винаги сме били в ето такава формация: :hysterical: , само че без барабаниста. :D Само да кажа, че през 2005-та имахме един доста ползотворен откъм идеи период, когато измислихме и записахме на личния ми компютър 10-тина песни, като качеството на записа и мастеринга беше доста зле. Ето поста ми оттогава с едно такова парче:

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showto...p;hl=antisocial

 

Преди няколко месеца обаче си купих външна саундкарта TASCAM US-122L, ей за тоя дзвер става въпрос:

http://www.rockpalace.com/en/gfx_productco...cam-US122-L.jpg

инсталирах си и Cubase LE4 (или нещо подобно беше, една от по-новите версии на Cubase) и се оказа, че вече можем да записваме инструментите си с много по-добро качество от преди, както и да миксираме и мастерираме много по-успешно, да не говоря за сумати и плъгини с които се сдобих от един наш съфорумник и мой колега и приятел. И ето го засега резултата - 2 песни измислени в периода 2005-та / 2006-та и сега записани наново с Таскам-чето и мастерирани от мен на личния ми лаптоп. Сигурно има много какво да се желае, но отчитайте, че сме пълни лаици и аматьори, свирещи само за кеф и като за такива мисля, че сме си ток. :D Ето след тази тирада накрая и самите песни:

 

Далеко

 

Храма

 

Дано на някой да му хареса, ако не друго поне като стил са интересни. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.